با افزایش وحشت در انتقال انسان تا 1 میلیون نفر خنثی می شود – اخبار جهانی RT

ترس از انتقال حیوان به انسان ، بزرگترین تولید کننده محصولات راسو در جهان را وادار کرده است که دستور کشتار حداکثر یک میلیون حیوان را صادر کند ، زیرا ثابت می شود مزارع خزدار کانون Covid است.

دولت دانمارک روز پنجشنبه اعلام کرد که برای کاهش خطر برای انسان باید حداکثر 100 گله راسو از بین برود. این پوست برای همه گله های راسو که در آن Covid-19 پیدا شده است و همچنین مزارع واقع در هشت کیلومتری مزرعه ای با راسو آلوده اعمال می شود. اعتقاد بر این است که تمام مزارع پرورش گوسفند تحت تأثیر در منطقه جاتلند شمالی هستند.

وزیر غذا ، کشاورزی و شیلات ، مگنس جنسن گفت که آنها وضعیت جوتلند شمالی را جدی می گیرند زیرا موارد سریعتر از سایر مناطق کشور تکثیر می شوند.

این تصمیمی است که بسیاری از افراد و حیوانات را تحت تأثیر قرار خواهد داد. اما شیوع عفونت به جایی رسیده است که ما آن را چنان مسئله جدی بهداشت عمومی می دانیم که کشتن گله های راسو در منطقه ضروری خواهد بود.

روز پنجشنبه ، كاری مولباك ، اپیدمیولوژیست دانماركی نیز سخنرانی كرد “انتقال از راسو به انسان وجود دارد ،” با توجه به اینکه طی هفت روز ، 96 نفر در شهرهای هجورینگ و فردریک شاوتن در شمال جوتلند آلوده شده اند که بسیار بالاتر از میانگین ملی است.

اخبار مرتبط  فرانسه نخست وزیر سابق و وزیر سابق را در مورد رسیدگی به Covid-19 - دادستان ها - RT World News بررسی خواهد کرد

در سال جاری نیز شیوع مشابهی در جمعیت راسوها در سراسر اروپا مشاهده شده است. در ماه مه ، دولت اسپانیا خواستار از بین بردن 92700 راسو در یک مزرعه شد ، زیرا متوجه شد که 87٪ از حیوانات به Covid-19 آلوده شده اند.
همچنین در rt.com
اسپانیا برای جلوگیری از انتقال انسان در حالی که Covid-19 از طریق مزرعه در آراگون عبور می کند ، دستور کشتن 92700 راسو را صادر می کندعلی رغم این که در اوایل سال پلمپ صورت گرفت ، در ماه سپتامبر گزارش شد که حداقل 66 نفر که به مزارع پرورش گوشت راسو در هلند مرتبط هستند ، ویروس کرونا دارند. دولت هلند در ماه سپتامبر اعلام کرد که برنامه های ممنوعیت تولید گوشت راسو را ارائه می دهد ، با دستور کار همه تولیدکنندگان تا مارس 2021.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *