با افزایش ویروس کرونا ، برزیل به زنان می گوید تا “لحظه ای بهتر” باردار نشوند – اخبار RT جهانی

برزیل با استناد به تهدید نوع ویروس کرونا برای آزار کشور ، از زنان خواسته است “تاخیر در بارداری” تا زمان شیوع بیماری همه گیر Covid-19. اکنون بین گزینه های جدید و خطرات واکسن زمان مناسبی برای انتظار نیست.

“اگر ممکن است ، بارداری را کمی به تأخیر بیندازید تا لحظه ای بهتر ،” رافائل پارانته ، مقام وزارت بهداشت ، روز جمعه طی یک کنفرانس خبری هشدار داد که نوع P1 ویروس کرونا در شیوع در برزیل “در زنان باردار با شدت بیشتری عمل می کند.”

به تازگی ، برزیل با ثبت 13.7 میلیون مورد Covid-19 و 365000 مورد منجر به مرگ ، یکی از کانونهای ویروس کرونا در جهان شده است ، که پس از ایالات متحده دوم است.
همچنین در rt.com
بیماری لخته شدن خون PVT 30x در گیرندگان Moderna ، Pfizer Covid-19 نسبت به AstraZeneca شیوع بیشتری دارد – محققان آکسفورددو برابر نگران کننده است تعداد بالای نوزادانی که از Covid-19 در برزیل می میرند. بر اساس برآوردهای مختلف جمع آوری شده توسط بی بی سی ، از ماه فوریه گذشته بین 518 تا 1032 نوزاد زیر یک سال با این ویروس جان خود را از دست داده اند. میزان بالای بالای عفونت در این کشور علت این مرگ نوزادان است.

اخبار مرتبط  رئیس جمهور لهستان پس از مقایسه عناوین "ایدئولوژی" دگرباش جنسی و کمونیسم ، رسانه های غربی را مورد انتقاد قرار داد - RT World News

اعتقاد بر این است که ویروس به اصطلاح P1 عامل افزایش عفونت در کشور است ، موسسه بهداشت عمومی فیوکروز اظهار داشت ، سیستم مراقبت های بهداشتی کشور را بیش از هر زمان دیگری در تاریخ کشور به سقوط نزدیک کرده است. این نوع که برای اولین بار در شهر آمازون مانائوس شناسایی شد ، بسیار قابل انتقال است و احتمال دارد افراد جوانتر را تحت تأثیر قرار دهد. علاوه بر این ، دانشمندان ادعا می کنند که این نوع در برابر واکسن ها و آنتی بادی ها مقاومت بیشتری دارد.

گرچه خود ویروس ممکن است زنان باردار را در معرض خطر قرار دهد ، واکسن ها نیز ممکن است. کمیته مشترک واکسیناسیون و ایمن سازی انگلیس (JCVI) روز جمعه توصیه کرد که زنان باردار در صورت امکان باید واکسن را از Pfizer و Moderna انتخاب کنند ، زیرا اطلاعات ایمنی بیشتری در مورد این عکسها وجود دارد.

“هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد سایر واکسنها برای زنان باردار غیر ایمن هستند ، اما تحقیقات بیشتری لازم است” JCVI اضافه کرد. پیش از این ، به مادران باردار توصیه شده بود که با احتیاط اشتباه کرده و واکسیناسیون را به تأخیر بیندازند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *