با پایان دوره موافقت دولت Covid-19 ، بیش از 150،000 خارجی در تایلند به دلیل ویزا بیش از حد به زندان می افتند – RT World News

ده ها هزار تبعه خارجی در تایلند به دلیل عدم تمدید ویزا ، جریمه و حتی زندان را تهدید می کنند. بانکوک به دلیل بحران ویروس کرونا درمورد ویزاهای منقضی شده نرم است اما اعلام کرد که شروع به سرکوب می کند.

ادامه مطلب

سخنگوی اداره مهاجرت تایلند گفت: خارجی ها در این کشور تا 26 سپتامبر فرصت دارند تا از به روز بودن ویزای خود اطمینان حاصل کنند. اقامت بیش از حد ویزای توریستی در این کشور می تواند منجر به حبس و جریمه نقدی شود. مجرمان نیز به کشور خود بازگردانده می شوند. دفتر گفت: در حال حاضر بیش از 150،000 خارجی با ویزای توریستی در تایلند اقامت دارند.

با ابتلا به بیماری همه گیر ویروس کرونا در ماه مارس ، تعداد بی شماری از مسافران خارجی در تایلند گرفتار شدند. از آنجا که بحران سلامت پروازهای بین المللی و مرزهای بسته شده را متوقف کرد ، بانکوک گفت که علیه افرادی که ویزای آنها منقضی شده باشد اقدامی نخواهد کرد اما با باز شدن همه چیز ، دولت تصمیم گرفته است اجرای طبیعی قوانین مهاجرت را از سر بگیرد. کسانی که ویزای آنها منقضی شده است به دلیل عدم مراجعه ، روزانه جریمه می شوند ، زیرا مقامات از پایگاه های ثبت نام برای ردیابی میهمانان ناخواسته در کشور استفاده می کنند.

اخبار مرتبط  اسرائیل 237 میلیون دلار قرارداد با 8 میلیون دوز واکسن Covid با Pfizer منعقد کرد - RT World News

این سرکوب ها در حالی صورت می گیرد که تایلند برای بازگشایی صنعت توریسم خود تلاش می کند. هفته گذشته کابینه کشور ویزاهای حداکثر 270 روزه را برای گردشگران با اقامت طولانی مدت تصویب کرد. دولت امیدوار است که از ماه اکتبر بازدیدکنندگان را جذب کند ، اما فقط افرادی از کشورهایی که شیوع ویروس کرونا را داشته باشند مورد استقبال قرار می گیرند. مسافران نیز تشویق می شوند که مستقیماً به تایلند پرواز کنند و پس از ورود باید دو هفته قرنطینه شوند.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *