با Spike D614G ، koronavirus جدید و بهبود یافته دیدار کنید – RT World News

به نظر می رسد ترس از اینکه coronavirus به یک سویه خطرناک تر تبدیل شود ، به وجود آمده است ، زیرا تحقیقات نشان داده است که یک گونه جدید ، مسری بیشتر از SARS-CoV-2 به شکل غالب در سراسر جهان تبدیل شده است.

به نظر می رسد ترس از اینکه coronavirus به یک سویه خطرناک تر تبدیل شود ، به وجود آمده است ، زیرا تحقیقات نشان داده است که یک گونه جدید ، مسری بیشتر از SARS-CoV-2 به شکل غالب در سراسر جهان تبدیل شده است.

سویه جدید ، لقب “Spike D614G” حداقل از اواسط فوریه در اروپا در حال تکثیر است و در ماه مارس به شکل غالب تبدیل شده است. به دلایلی که هنوز ناشناخته است ، بسیار واگیرتر از گونه اصلی است که از ووهان پدید آمده است.

هر کجا ظهور کرد ، خیلی سریع تسلط یافت ، و در بعضی از کشورها تنها طی چند هفته به تنها فشار مشترک تبدیل شد. در این مقاله اشاره شده است كه گسترش جهانی كرونا ویروس آن را فراهم كرده است “فرصت کافی برای انتخاب طبیعی بر اساس جهش های نادر اما مطلوب”. علاوه بر این ، اگر ویروس از بین نرود ، زیرا هوا در تابستان گرم می شود ، چیزی برای جلوگیری از جهش آن به سوی گونه های بیشتر و بیشتر وجود نخواهد داشت.

هشدار تماس

این تحقیق که توسط یک تیم مشترک آمریکایی و انگلیسی به سرپرستی آزمایشگاه ملی لوس آلاموس انجام شده است ، پیش از بررسی همسالان منتشر شده است “هشدار اولیه” به محققان دیگر از آنجا که معتقد است ، دانشمندان در حال مطالعه کروناویروس در سراسر جهان ممکن است در حال تجزیه و تحلیل توالی ژنتیکی سویه قدیمی تر باشند ، و بنابراین بسیار مهم است که آنها برای بدست آوردن جدیدترین اطلاعات با این تیم همکاری کنند. “ما نمی توانیم واکسن ها و آنتی بادی ها را به آزمایش بالینی انتقال دهیم. دکتر بت کوربر ، نویسنده اصلی ، که به دلیل فعالیت در زمینه HIV شناخته شده است ، گفت.

از آنجا که این مقاله هنوز مورد بررسی و بررسی قرار نگرفته است ، به طور آنلاین روی سرور BioRxiv منتشر شده است. با این حال ، اعتبار دانشمندان درگیر حاکی از این است که این یافته ها صحت دارد و باید با جدیت جدی گرفته شود – این گزارش 33 صفحه طول دارد ، و کوتاه در مورد خنده ها. “این خبر سخت است ،” گفت که Korber از یافته ها.
همچنین در rt.com
دانشمندان چینی هشدار می دهند که جهش های Covid-19 دست کم گرفته می شود ، زیرا سویه های DEADLIEST اروپا و ایالات متحده را درگیر می کندمتدولوژی دانشمندان شامل تجزیه و تحلیل رایانه ای بیش از 6000 توالی DNA کروناویروس جمع آوری شده از سراسر جهان بود. اگرچه آنها اظهار داشتند “تنوع مشاهده شده در میان توالی های همه گیر SARS-CoV-2 کم است” در توالی های پروتئینی Spike کمتر از 14 جهش مختلف وجود نداشته است ، فقط یکی از این گونه فشارها است که همه نگران آن است.

اخبار مرتبط  به گفته مقامات 1،290 تلفات "تأخیر و حذف شده" تعداد تلفات ووهان در چین 50٪ افزایش یافته است - RT World News

این فشار با جهش D614G است که احتمالاً باعث افزایش مسری می شود. این جهش بر روی “پروتئین سنبله” در قسمت بیرونی ویروس تأثیر می گذارد ، و باعث می شود ویروس به سلولهای انسانی حمله کند. به همین دلیل ، این سنبله ها تاکنون هدف اصلی کسانی که در تلاش برای طراحی واکسن یا داروهای ضد ویروس برای مبارزه با ویروس هستند ، بوده است. در حال حاضر حداقل 62 واکسن در حال توسعه وجود دارد و اکثر این موارد در پروتئین های سنبله متمرکز شده اند.

تلاشهای تلف شده

اگرچه در اینجا هیچ خبر خوبی وجود ندارد ، ممکن است این به اندازه صداها بد نباشد. در حال حاضر هیچ پیشنهادی وجود ندارد که Spike D614G کشنده تر از نسخه اصلی باشد. تیم انگلیس محاسبه كرد كه افراد دیگر احتمالاً در بیمارستان بستری نیستند ، اگرچه به نظر می رسد بارهای ویروسی بالاتری نیز وجود داشته باشد (بیشتر ویروس در بدن آنها).

اما حتی اگر Spike D614G از لحاظ معنی داری با کرایه قدیمی تفاوت نداشته باشد ، به معنای این نیست که هیچ چیز تغییر نکرده است. مشکلات ایجاد شده توسط اشکال مختلف ویروس همه ارتباط با ایمنی و واکسیناسیون دارد. اگر شخصی با یکی از ناهنجاری ها پیمان کرده و بیمار شده باشد ، این تضمین کننده مصونیت از دیگری نخواهد بود. اپیدمیولوژیست ها را می توان هر زمستان ترک کرد که باید حدس بزنند که متداول ترین کرناویو همانطور که با آنفولانزا انجام می شود چه خواهد بود.

علاوه بر این ، تولید واکسن به طراحی آنتی بادی ها تطابق کامل با “سنبله” خاص در خارج از ویروس دارد. اگر این جهش یافته باشند ، ممکن است هر واکسن بالقوه به اندازه کافی خاص برای هدف قرار دادن این فشار خاص نباشد. دریافت واکسن هیچ تضمینی برای مصونیت بدن نخواهد بود. این احتمال به ویژه برای نویسندگان مطالعه نگران کننده است.
همچنین در rt.com
نه “آزمایشگاه” و نه “بازار مرطوب”؟ مطالعه ادامه کمبریج نشان می دهد که شیوع Covid-19 ماهها زودتر و نه در ووهان آغاز شده استهمچنین به نویسندگان اینگونه گمانه زنی شده است كه شیوع های وحشی متفاوت در مناطق مختلف می تواند به سوی گونه های مختلف كاهش یابد. Spike D614G در اوایل ماه فوریه به ایتالیا رسید ، احتمالاً تقریباً در همان زمان برخورد با فشار قوی قدیمی در آنجا. ایتالیا یکی از بدترین کشورها در اروپا بوده است.

و در آمریکا ، تنها چند روز پس از گزارش اولین موارد در نیویورک ، Spike D614G شکل غالب در آنجا بود. تضاد شهر نیویورک با شیوع نسبتاً خفیف در ساحل غربی آمریکا نشان می دهد که سویه های مختلف می توانند در حال بازی باشند. مهم نیست که چه جزئیاتی از انتقال وجود داشته باشد ، واضح است که در جهانی با انواع مختلفی از کروناویروس ، تولید واکسن یا درمان فقط سخت تر می شود.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *