بدنسازی بدنبال تلاش برای جلوگیری از قفل شدن جدید Covid-19 لهستان با نام تجاری جدید به عنوان “کلیسای بدن سالم” است – RT World News

با وضع اقدامات سختگیرانه قفل دولت در ورشو بر روی تقریباً 70 درصد از جمعیت لهستان ، یک سالن ورزشی در کراکوف راهی برای فعالیت پیدا کرده است ، البته در ظرفیت بسیار محدود – با اعلام خود کلیسا.

“از آنجا که کلاسهای تناسب اندام نمی توانند کار کنند ، از امروز باشگاه ما میزبانی اجتماعات مذهبی” کلیسای بدن سالم “را آغاز می کند ،” مارتا جامروز ، مدیر ورزشهای ورزشی آتلانتیک در دومین شهر بزرگ لهستان ، آخر هفته در فیس بوک نوشت.

باورش سخت است؟ در این دنیا همه چیز ممکن است.

جامروز به اعضای سالن اطمینان داد که “همه چیز مطابق با قانون است.” طبق اقدامات دولت ، كلیساها در مناطق “زرد” به یك نفر در هر چهار متر مربع (43 فوت مربع) و در مناطق “قرمز” به هفت متر مربع (75 فوت مربع) محدود می شوند ، در حالی كه سالن های ورزشی ، استخرها و پارک های آبی باید بستن.

از روز دوشنبه ، همه لهستان به عنوان یک منطقه “زرد” تعیین شده است ، در حالی که بیشتر شهرها – که حدود 70 درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهند – مناطق “قرمز” اعلام شده اند ، از جمله کراکوف.

دولت با اشاره به افزایش در موارد ویروس کرونا ، اعلام کرد که روز پنجشنبه مجدداً اقدام به قفل می کند. براساس روزنامه Gazeta Wyborcza ، از صبح همان روز 8099 مورد جدید و 91 مورد مرگ به Covid-19 نسبت داده شده است.

دولت علاوه بر قفل کردن سالن های ورزشی و محدود کردن ساعات رستوران ، عروسی را در مناطق “قرمز” ممنوع کرده و آنها را به مهمانی های 20 نفره یا کمتر – به شرط عدم رقص – در مناطق “زرد” محدود کرده است.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل پس از قفل ووهان نتیجه گرفت: "هیچ مدرکی" وجود ندارد که موارد بدون علامت Covid-19 عفونی باشد - RT World News

نخست وزیر ماتئوش موراویسکی اصرار ورزیده است که دولت در تلاش است تا یک “راه میانه” بین قفل کلی و بدون محدودیت.

“ما می خواهیم از اقتصاد ، بلکه از زندگی شهروندانمان دفاع کنیم ،” موراویسکی گفت. “ما می خواهیم محدودیت ها را اجرا کنیم ، اما می خواهیم اقتصاد تا آنجا که ممکن است کار کند.”

جامروز می گوید سالن بدنسازی او نه تنها برای سلامتی اعضای خود بلکه برای بقا ، شغل کارمندان و آزادی انتخاب نیز در حال مبارزه است. “ما برای شما اینجا هستیم ، و بدون شما ما نیستیم” او در فیس بوک گفت.
همچنین در rt.com
“ازدحام” پلیس صاحبان سالن های ورزشی نیوجرسی را که با فرمانداری مخالفت کردند ، جنگ را بر سر قفل کردن Covid-19 بالا گرفت ، دستگیر کردورزشگاه ها در سراسر جهان مجبور شده اند در میان قفل های بسته شده برای مهار شیوع ویروس شاتر بزنند. راه حل ورزشگاه آتلانتیک در آن طرف اقیانوس به همین نام کار نخواهد کرد ، زیرا ایالات متحده آمریکا که سخت ترین قفل ها را اعمال می کنند اکثر اجتماعات کلیساها را نیز ممنوع کرده است.

یک سالن ورزشی در نیوجرسی هنگامی که تلاش کرد تا برخلاف ممنوعیت فرماندار مجدداً فعالیت خود را آغاز کند ، خبرساز شد ، تنها برای اینکه صاحبان آن دستگیر و با جریمه های نجومی و از دست دادن پروانه کسب مجازات شوند. استدلال آنها مبنی بر اینکه پروتکل های بهداشتی دقیق منجر به صفر شدن عفونت در گوش ناشنوا شده است. سرانجام نیوجرسی اجازه بازگشایی کلیساها را در ماه آگوست و سالن های ورزشی را در سپتامبر – هر دو با ظرفیت 25 درصد – داد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *