بدن body هواپیمایی بین المللی “سفر قرنطینه پتو را به طور یک جانبه تصمیم بریتانیا” بریتانیا به مسافران اسپانیا منتقل کرد – RT World News

گروه هواپیمایی جهانی IATA می گوید تصمیم انگلیس برای مسافرت از اسپانیا به مدت دو هفته از قرنطینه اسپانیا یک “بازگشت بزرگ” است که به طور دقیق ریسک Covid-19 را در این کشور منعکس نمی کند ، زیرا سهام هواپیمایی در روز دوشنبه فرونشست.

انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) ، که 290 شرکت هواپیمایی آن بیش از 80 درصد از ترافیک هوایی جهان را تشکیل می دهد ، گفت که این تصمیم مشکلی برای اعتماد مصرف کننده است ، “ضروری برای رانندگی بهبودی” پس از همه گیر کروناویروس سفر صنعت سفر را با مشکل روبرو کرد.

انگلیس روز شنبه هنگامی که اعلام کرد افرادی که از اسپانیا برمی گردند ، مجبور به مدت دو هفته در قرنطینه خواهند شد ، باعث عصبانیت و وحشت در بین گردشگران و شرکت های گردشگری شد. این کشور در لیست “امن” انگلستان قرار داشته است كه در هنگام بازگشت به بریتانیا نیازی به قرنطینه نبود.
همچنین در rt.com
SHAMBOLIC: کارگر قرنطینه ناگهانی جانسون را برای تعطیلات در اسپانیا تقلب می کند“یک سفارش قرنطینه پتو به طور یک جانبه تصمیم گرفته شده برای همه افرادی که از اسپانیا به انگلیس بازگشتند ، دقیقاً خطر بروز سنبله منطقه ای در یک گوشه از کشور را نشان نمی دهد.” IATA در بیانیه ای از طریق ایمیل گفت.

اخبار مرتبط  VIDEO پسر نه ساله اندونزیایی را که در حال قطع شدن از کابل برق به ارتفاع 15 متر است ، اسیر کرد - RT World News

وزیر امور خارجه دومینیک رهاب روز یکشنبه با بیان اینكه دولت عمل كرده است ، از این تصمیم موقت دفاع كرد “به همان سرعت” پس از یادگیری سنبله در موارد Covid-19 در اسپانیا.

این حرکت یک ضربه بزرگ برای صنعت مسافرتی است که در حال حاضر تلاش می کند تا با اثرات همه گیر این بیماری مقابله کند. سهام هواپیمایی و مسافرتی روز دوشنبه کاهش یافت و مالک IAG 9.1 درصد از مالکیت شرکت British Airways کاهش یافت ، در حالی که EasyJet با 13 درصد کاهش و Ryanair هشت درصد کاهش یافت.
همچنین در rt.com
انگلستان ترتیب استرداد با هنگ کنگ را “بلافاصله و به طور نامحدود” براساس قانون جدید امنیت ملی متوقف می کندمایکل اولی ، مدیرعامل Ryanair گفت که چرخش شدید انگلستان در سال گذشته بود “وحشت” و “واکنش بیش از حد بد اداره شده.” شرکت هواپیمایی بودجه از ضرر 185 میلیون یورو (217 میلیون دلار) در سه ماهه اول سال 2020 خبر داد ، پس از آنکه مجبور شد اکثر پروازهای خود را از مارس تا ژوئن لغو کند.

British Airways و easyJet هر دو ابراز داشتند “ناامیدی” در این تماس ، و Tui ، بزرگترین اپراتور تور انگلیس ، پروازها به اسپانیا را به مدت دو هفته لغو کرد.

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *