بدون اعتراض هزاران نفر به قفل شدن Covid-19 در لایپزیگ آلمان (VIDEOS) بدون ماسک صورت یا فاصله اجتماعی است – اخبار جهانی RT

روز شنبه جمعیت گسترده ای در مرکز شهر لایپزیگ آلمان جمع شدند و خواستار رفع محدودیت های معرفی شده توسط مقامات برای جلوگیری از گسترش سریع ویروس کرونا شدند.

بر اساس برآورد رسانه های محلی ، حدود 19000 نفر برای تظاهرات علیه قوانین جدید قفل جزئی ، به آگوستوسپلاتز مرکزی هجوم آوردند.

این تجمع به شرط استفاده ماسک از شرکت کنندگان و حفظ فاصله اجتماعی توسط شهر تحریم شد. با این حال ، تقریباً هیچ کس در بین جمعیت از این رهنمودها پیروی نمی کند.

مردم با سردادن شعارهایی و در دست داشتن بنرهایی ، قفل را فریاد زدند و خواستار برداشته شدن سریع آن شدند.

برخی پلاکاردها نشان می داد که آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان ، هورست لورنز زیهوفر وزیر کشور ، بیل گیتس ، میلیاردر فناوری ایالات متحده و سایر چهره های سرشناس لباس های زندان را به تن دارند. معترضین اصرار دارند که این کسانی هستند که هستند “گناهکار” تحمیل قفل جهانی و پشت آنچه آنها معتقدند توطئه ویروس کرونا است.

اخبار مرتبط  این مأموریت پس از آشکار شدن پس از محافظت از محافظت از دولت Aussie ، شکارچی بازی های بزرگ بود - RT World News

گفته می شود اعضای چندین گروه راست نیز در میان تظاهرکنندگان جمعیت دیده شده اند. در حالی که این تظاهرات تاکنون عمدتا مسالمت آمیز بوده است ، عکس های صحنه نشان می دهد پلیس دستگیر شده است

آلمان تاکنون بیش از 654000 مورد تأیید شده Covid-19 و بیش از 11000 مرگ را ثبت کرده است و در 2 نوامبر دچار قفل جزئی جدید شده است. رستوران ها ، کافه ها ، تئاترها ، سینما ها و سالن های بدنسازی مجبور شده اند برای یک ماه تعطیل شوند ، اجتماعات خصوصی محدود به 10 نفر از بیش از دو خانوار است.
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت هشدار داد ، آلمان هنوز به قله Covid-19 نرسیده است و در “مرحله تعیین کننده” مبارزه با ویروس استاین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *