بدون تأیید مورد نیاز است؟ طرفداران CNN شایعات راجع به مسائل پزشکی ادعا شده توسط کیم جونگ اون گزارش می دهند و گزارش می دهند که وی پس از “عمل جراحی” در خطر جدی قرار دارد.

به گزارش سی ان ان ، به نقل از منبع نامشخص دولت آمریكا ، كیم جونگ اون ، رهبر كره شمالی پس از عمل بسیار ناخوشایند است. شایعات مربوط به ادعا در مورد مسائل بهداشتی کیم نیز در رسانه های با نقص منتشر شده است.

به گفته یک مقام آمریکایی با آگاهی مستقیم ، “ایالات متحده اطلاعاتی را زیر نظر می گیرد که رهبر کره شمالی ، کیم جونگ اون ، پس از عمل جراحی در معرض خطر جدی قرار دارد.” گزارشگر رئیس امنیت ملی CNN ، جیم سیوتو ، عصر دوشنبه گزارش داد.

هنگامی که Daily NK ، یک پایگاه مستقر در سئول ، گزارش داد که کیم تحت یک مورد قرار گرفته است ، این حرکت دستی انجام شد “عمل جراحی قلب و عروق” در 12 آوریل و اعتقاد بر این است که در یک استراحتگاه در سواحل شرقی این کشور در حال بهبود است.

در حالی که این گزارش ها مانند آتش سوزی آنلاین پخش شده اند ، و هیچ یک از مدارک و شواهد پشتیبانی نشده اند ، و هر دو به منابع ناشناس بسیار متکی هستند. روزنامه دیلی ل نک اعلام کرد که گزارش آن براساس یک منبع واحد در داخل کشور قابل جمع آوری است.

این گزارش توسط مجموعه رسانه های غربی از جمله بلومبرگ ، واشنگتن تایمز و دیگران تهیه شده است. در حالی که برخی از آنها به نتیجه گیری های گسترده درباره وضعیت کیم می پرداختند ، تا آنجا که نشان می دهند ممکن است رهبر کره شمالی در بستر مرگ باشد ، برخی دیگر احتیاط کردند و خاطرنشان کردند که “گزارش های تایید نشده طراحی شده” را نمی توان در ارزش اسمی گرفت.

اخبار مرتبط  آلمان دوستدار حریم خصوصی برنامه ردیابی و ردیابی coronavirus را راه اندازی کرده است - چگونه این کار را نگه می دارد؟ - RT World News

چاد اوکارول ، بنیانگذار گروه خطر کره کره و چهره برجسته ای در بین ناظران کره شمالی ، گزارش داد که چندین تئوری متناقض در مورد آنچه می تواند با کیم اتفاق بیفتد وجود دارد ، اگر به هر حال. این گزارش ها از لحاظ ماهیت بسیار متفاوت است ، هر یک از موضوعات بهداشتی متمایز که کیم با آنها سروکار دارد را مشخص می کند. یکی از شایعات این است که رهبر کره شمالی در حال بهبودی از جراحی قلب است ، در حالی که دیگری ادعا می کند که با یک بیماری نامشخص مغز در حال مبارزه بوده و در حال حاضر در اغما است. طبق نظر O’Carroll ، آخرین نظریه این است که کیم است “بهبودی از مشکلات مچ پا.”

اوکرول با استناد به خودش مقدار کمی آب سرد را بر روی حدس و گمان ها ریخته است “منبع ایالات متحده ،” سازمان بهداشت جهانی گفت او که ، با وجود همه هیاهو ، نباید باشد “غافلگیر شدن” اگر کیم به زودی به چشم عموم بازگردد ، گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *