بدون مجانی! Pfizer برای دوزهای اضافی واکسن Covid-19 هزینه می کند زیرا پزشکان هر یک قطره را برای تلقیح بیشتر افراد فشرده می کنند – RT World News

Pfizer به تنظیم كننده ها فشار آورده است تا ویال های خود را حاوی دوز اضافی واكسن اعلام كند و در حال حاضر آنها را در زایمان محاسبه می كند ، پس از آنكه كارمندان بهداشت و درمان متوجه شدند كه می توانند به جای پنج بار ، شش عکس از یك ویال پخش كنند.

سخنگوی غول داروسازی ، ایمی رز ، توضیح داد که در حالی که شرکت این کار را انجام می دهد “تعهدات خود را در راستای توافق نامه های موجود انجام دهیم” او گفت که این معاملات هستند “براساس تحویل دوزها” نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که خود ، به جای ویال.

وقتی پزشکان دریافتند که آنها می توانند آخرین دوز مصرفی را از ویال های Pfizer خارج کنند ، برخی معتقد بودند که این به معنای افزایش 100 میلیون دوزی است که شرکت تا ماه مارس به آمریکا تعهد داده است. فایزر به زودی این تصور را از بین برد ، اما با موفقیت به FDA لابی کرد تا در اوایل ماه جاری رسماً عکس دیگری را در تغییر برچسب تعیین کند. اکنون گفته شده که دوزهای اضافی در قراردادهای موجود آن حساب خواهد شد ، به این معنی که ویال های کمتر از آنچه در گذشته انتظار بود تحویل داده می شود.

“در شرایط عرضه محدود واکسن در میان یک بحران بهداشت عمومی ، هدف ما از این تغییر برچسب ارائه وضوح به ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، به حداقل رساندن هدر رفتن واکسن و استفاده م theثر از واکسن است” رز گفت.
همچنین در rt.com
gone یک ماه پیش کجا بودید؟ ’با رفتن ترامپ ، آمازون با پیشنهاد برای کمک به تسریع در توزیع واکسن Covid-19 ، از بایدن استقبال می کنددر حالی که FDA توصیه کرده است که کارکنان بهداشت استفاده کنند “سرنگ کم حجم” به منظور فشردن دوز ششم از هر ویال ، برخی از تاسیسات در میان کمبودهای تأمین ناشی از همه گیری ، به سوزن های تخصصی دسترسی ندارند. مقامات بهداشتی آمریكا ماه گذشته بازبینی را شروع كردند تا تعیین كنند كه آیا عرضه سرنگ می تواند افزایش تقاضای تقاضا را برآورده كند یا خیر ، در نهایت نتیجه گرفتند كه بیش از 70 درصد از سایت های واكسینی از سوزن های كم مصرف استفاده می كنند ، به گفته تایمز مورد نیاز است.

اخبار مرتبط  کووید -19 مورد در اروپا افزایش یافته است برای اولین بار در ماه به عنوان پایان کار قفل "انتقال سریع" - WHO - RT World News

دبیر مطبوعاتی جن پسکی روز پنجشنبه گفت ، دولت جو بایدن که به تازگی سوگند یاد کرده است در حال بررسی استناد به قانون تولید دفاع برای ساخت سریع سرنگ های کم حجم است.
همچنین در rt.com
تنظیم کننده اتحادیه اروپا برای گرفتن دوز اضافی از ویال های واکسن Pfizer Covid-19 چراغ سبز نشان می دهدبا این حال ، در کنار آژانس های فدرال ، Pfizer توافق کرده است که کدام امکان دسترسی کافی به سرنگ دارد ، و می گوید برای شش ویزای هر ویال در سایتهایی که تجهیزات مناسب ندارند ، هزینه ای دریافت نمی شود ، بار.

تغییر ناگهانی از پنج به شش دوز برای هر ویال باعث ایجاد موجی برای مقامات بهداشتی در کشورهای فراتر از ایالات متحده شده است ، زیرا اتحادیه اروپا از FDA پیروی می کند تا در اوایل این ماه به طور رسمی برچسب گذاری ششم را انجام دهد. به عنوان مثال ، بلژیک گفت که پس از یادگیری Pfizer برای ارسال ویال های کمتر ، مجبور به لغو برخی از قرارهای واکسیناسیون می شود ، با نظارت یک مقام رسمی بر روی مایه زنی کشور ، سابین استوردور ، “نباید تعجب کرد ،” مانند “این هنوز یک شرکت خصوصی است.” این مسائل همچنین در میان یکسری تاخیر در حمل و نقل واکسن در سراسر اروپا وجود دارد ، شکایات آلمان و حتی تهدیدهای قانونی از لهستان و ایتالیا را به دنبال دارد.

از اوایل هفته آینده ، مقامات آمریکایی می توانند تفرق Pfizer را با توجه به برچسب گذاری شش دوز در هر ویال ، شروع کنند ، به طور بالقوه برخی از ایالات ایالات متحده را مجبور می کند اقدامات واکسیناسیون خود را انجام دهند ، و این عقب ماندگی در بلژیک است.
همچنین در rt.com
لهستان پس از تأخیر واکسن Covid-19 ، Pfizer را تهدید به اقدام قانونی می کند زیرا دولت ایتالیا از اقدام علیه غول داروسازی حمایت می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *