برای استرالیایی ها هیچ سفر طولانی مدت تا سال 2022 وجود ندارد – و این واکسن IF POPULATION-WIDE در سال آینده پخش می شود ، بودجه پیش بینی می کند

استرالیایی ها که از محدودیت خسته شده اند خوش شانس نیستند ، زیرا بودجه جدید این کشور پیش بینی کرده است که فاصله اجتماعی به مدت دو سال ادامه خواهد داشت و مسافرت های طولانی مدت ممنوع است تا زمانی که همه قادر به گرفتن یک ضربه Covid-19 باشند.

با توجه به بودجه جدید این کشور که روز سه شنبه رونمایی شد ، استفاده گسترده از واکسن ویروس کرونا به عنوان یک پیش شرط برای استرالیایی ها که می توانند دوباره مسافت طولانی را طی کنند ، پیش شرط است. تا زمانی که آن واکسن نباشد ، آنها می توانند فاصله اجتماعی ، قفل متناوب و اقتصاد راکد را انتظار داشته باشند.

فرض بر این است که در طول دوره پیش بینی مواد موضعی COVID19 رخ می دهد اما تا حد زیادی مهار شده است. فرض بر این است که یک برنامه واکسیناسیون COVID19 در کل استرالیا تا اواخر سال 2021 کاملاً برقرار باشد، “بخشی از سند با عنوان”فرضیات کلیدی.
همچنین در rt.com
تمامیت خواهی خزنده ویکتوریا مبتنی بر واکنش بیش از حد وحشیانه نسبت به کووید است و بقیه جهان نیز همین مسیر را طی می کننداسناد بودجه برای ایجاد چرخش مثبت در استرالیایی های دوستدار سفر که در این قاره محدود هستند ، ریختن 250 میلیون دلار برای تشویق هر کسی است که سرگردان است به “حیاط خانه خودشان”- یعنی بقیه استرالیا. انتظار می رود مرزهای ایالتی تا کریسمس باز شود ، به استثنای استرالیای غربی که پیش بینی می شود تا زمان انتخابات آن در مارس بسته باشد.

نخست وزیر اسکات موریسون اشاره کرد که اگرچه سفرهای بین المللی طولانی مدت برای آینده قابل پیش بینی ممنوع خواهد بود ، “مرزهای ما در برخی از نقاط به مکانهای امن باز می شود خواه این کشور نیوزیلند باشد یا مناطقی از اقیانوس آرام یا مکانهایی مانند کره جنوبی یا ژاپن یا کشورهایی که موفقیت بسیار بالاتری داشته اند“در حاوی ویروس ، روز سه شنبه با خبرنگاران صحبت کرد.

در حال حاضر سفرهای خارج از کشور از هر نوع تا 17 دسامبر ممنوع است ، اما برنامه های آزمایشی برای ایجاد “حباب سفر“با نیوزیلند که به Aussies اجازه می دهد تا ژانویه یا فوریه از جزایر همسایه بازدید کنند.

اخبار مرتبط  شورش های ضد قفل در مادرید ادامه دارد ، زیرا واکنش پلیس به طور فزاینده ای افزایش می یابد - اخبار جهانی RT

سقوط صنعت با تکیه بر جهانگردی از هر 13 شغل استرالیا ، یک کشور را به شدت تحت تأثیر قرار داده و آن را به بدترین رکود از زمان جنگ جهانی دوم تبدیل کرده است. بودجه کمبود 213.7 میلیارد دلار پیش بینی کرده است – اما با این وجود جفت کاهش مالیات که قرار بود از سال 2022 تا ژوئیه اعمال شود ، افزایش می یابد.

با وجود پیش بینی های خوش بینانه که واکسن اقتصاد وخیم استرالیا را زنده خواهد کرد ، پیش بینی می کند بدهی بیش از دو برابر سال مالی گذشته تا سال 2024 – اما می گوید این سطح از جوهر قرمز “پایدار“و”در مقایسه با سایر اقتصادهای پیشرفته کم است
همچنین در rt.com
هنگامی که مقامات ایالتی تمدید قوانین قفل را در نظر می گیرند ، پلیس ویکتوریا از دستبند زدن در ساحل باردار باردار فیلم برداری کردمناطقی از استرالیا – به ویژه ایالت ویکتوریا – سخت ترین اقدامات کنترل ویروس کرونا را که از زمان برداشتن قفل چین در ووهان گرفته شده است ، اتخاذ کرده اند. علی رغم نرخ نسبتاً پایین عفونت در مقایسه با کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلستان ، نخست وزیر ویکتوریا دن اندروز برای قفل کردن کل مجتمع های مسکونی عمومی لقب “دیکتاتور دن” را کسب کرده است ، و اجازه بازداشت پیشگیرانه “افراد پر خطر، “و استقرار پلیس به شدت مسلح برای از بین بردن تجمعات مسالمت آمیز.

در سراسر کشور ، نخست وزیر موریسون به خبرنگاران گفت که استفاده واکسن “همانطور که احتمالاً می توانید آن را اجباری کنید“در ماه اوت قبل از عقب نشینی نظرات در برابر انتقادات. با این وجود ، با هدف جذب 95 درصدی ، انتظار می رود به شدت تشویق شود – به ویژه اگر جذب گسترده به عنوان لزوم بازگشایی مرزها برای سفرهای بین المللی تلقی شود. در اوراق بودجه یک جدول زمانی برای عرضه اواخر سال 2021 تعیین شده است – پس از آن انتظار می رود بهبودی فوق العاده خوش بینانه با رشد 25/4 درصدی اتفاق بیفتد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *