برای بازیابی اروپا به 1.5 میلیارد تریلیون یورو نیاز دارد یا یک بازار ممکن است “دو درهم بشکند” – کمیسر اقتصاد اتحادیه اروپا – RT World News

پائولو جنتیلیونی ، کمیسر اقتصادی اروپا ، هشدار داده است که اتحادیه اروپا برای ادامه زندگی و زنده ماندن از بیماری همه گیر کوراو ویروس که در حال ویران شدن این قاره است ، فوراً به تزریقات مالی نیاز دارد.

به 1.5 تریلیون یورو (1.63 تریلیون دلار) نیاز است “مقابله با این بحران ،” جنتیلونی پیش از نشست سران اتحادیه اروپا درباره بحران ناشی از شیوع کووید 19 ، به Der Spiegel گفت.

کمیسر امور اقتصادی و مالی گفت که اروپا در حال طی کردن است “بدترین بحران” از زمان جنگ جهانی دوم ، که وجود اتحادیه اروپا به عنوان یک نهاد اقتصادی و سیاسی واحد را تهدید می کند. جنتیلونی با استناد به پیش بینی صندوق بین المللی پول ، گفت: اتحادیه اروپا می تواند در سال جاری شاهد افت بی سابقه ای در تولید ناخالص داخلی 7.5 درصد باشد. در سال 2009 ، در طول بحران مالی جهانی ، تولید ناخالص داخلی اتحادیه اروپا تنها 4.4 درصد کاهش یافته است.
همچنین در rt.com
بروکسل برای نجات؟ Ursula von der Leyen برای Covid-19 “Marshall Plan” سوق می دهد زیرا این بلوک دور از اتحاد نیستجنتیلونی ، یک ایتالیایی ، ایده یاروباند های مشترکی را که از طرف ملت خود حمایت می شد ، رد کرد و به طور مداوم با آلمان مخالفت کرد. او رویکرد را صدا زد “نگاه به عقب ،” اضافه كرد كه اروپا داشته است “به اندازه کافی از آن” برای جلوگیری از بروز بحران ، اروپا به جای آن نیاز فوری دارد “یک ابزار مشترک برای تأمین بودجه بازسازی ،” او گفت.

در غیر این صورت ، ما ریسک می کنیم [a situation] وقتی اختلافات بین اقتصادهای منطقه یورو و سایر بازارهای واحد بسیار بزرگ می شود و این دو از هم جدا می شوند.

با این حال ، یورو گروپ – وزرای دارایی کشورهای عضو منطقه یورو – تاکنون تنها 500 میلیارد یورو برای تأمین هزینه های پزشکی و کمک به بنگاه های کوچک و متوسط ​​اختصاص داده اند و اروپا را به حدود 1 تریلیون یورو دیگر نیاز دارد.

اخبار مرتبط  فقط یک جلوه؟ Google وب سایت های محافظه کار و alt-media را ساعت ها از نتایج جستجو مخفی می کند - RT World News

جنتیلیونی هشدار داد که ساعت در حال پرش است. “ما نمی توانیم صبر کنیم تا ویروس” با ما صلح کند “قبل از اینکه دوباره بسازیم. بازسازی باید از هم اکنون ، بهار ، تابستان آغاز شود. “

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *