برای تو قوانینی دارد ، نه برای من! با مقامات BREAKING دستورالعمل های قرنطینه خود ملاقات کنید – RT World News

نیمی از بشریت اکنون به نوعی به بن بست رسیده است و دولت های سراسر جهان مجازات های سختی را برای هر کسی که قرنطینه را نقض کند مجازات کرده اند. اما به نظر می رسد برخی از مقامات فکر می کنند این قوانین برای آنها صدق نمی کند.

coronavirus Covid-19 بیش از 1.2 میلیون نفر در سراسر جهان را آلوده کرده و 66000 نفر را کشته است. در تلاش برای کند کردن شیوع این بیماری ، دولت ها به خودشان اجازه های اضطراری اضطراری داده اند ، مسافرت را محدود کرده و شهروندان را در معرض درد جریمه یا حبس به خانه های خود محصور کرده اند.

اما برخی از رهبرانی که این قوانین را وضع و اجرا می کنند ، از آنها پیروی نمی کنند. درعوض ، آنها زندگی عادی دارند و بقیه ما در خانه دور هستیم.

رئیس بهداشت اسکاتلند واكس را ویروس می گیرد

به عنوان مدیر ارشد پزشکی اسکاتلند ، دکتر کاترین کالدروود نمایش داد از تحسین کارگران مراقبت مقدم جبهه در خانه ادینبورگ هفته گذشته. سپس ، هنگام تعطیلات آخر هفته ، او برای عقب نشینی ساحلی خود در شهر ساحلی Earlsferry ، حدود 40 مایل دورتر حرکت کرد. وی شنبه توسط خورشید اسکاتلند در آنجا به محصور شد.

بیشتر بخوانید: رئیس پزشکی اسکاتلند از جلسات توجیهی پس از فاش کردن قوانین قفل کردن برای بازدید از خانه تعطیلات

انگلیسی های معمولی بی پایان از دولت خود در مورد اجتناب از سفرهای غیر ضروری سخنرانی کرده اند و به آنها دستور داده شده اند که حداقل در 13 آوریل در خانه بمانند ، دولت بوریس جانسون ماه گذشته جریمه ها را برای عدم رعایت دستورالعمل جریمه اعلام کرد و کالدروود خود را به اسکاتلندی ها فراخواند. به “با هر یک از این اقدامات پیروی کنید.”
همچنین در rt.com
وزیر بهداشت انگلیس می گوید ، هیچ ایده ای نیست که بوریس جانسون مثبت از کورو ویروس جدا شودعقب نشینی حومه کالدر وود از او درگیر صحبت از زندان محلی شد ، و او روز یکشنبه از پیگیری عذرخواهی کرد “توصیه ای که به دیگران می کنم.”

Ruth Bader GAINS-burg به GYM برخورد می کند

سالن های بدنسازی از غذاهای مایعات بدن و در میان همه گیر جهانی ، این امکانات بدنسازی در سراسر آمریکا بسته شده است. در واشنگتن دی سی ، از اواسط ماه مارس به سالن های بدنسازی دستور داده شده است كه بدنسازان را برای مهار عضلات كوچك خود در خانه رها كنند.

نه دادگستری دیوان عالی روت بدر گینزبورگ. جینسبورگ به دلیل داشتن رژیم تمرینی در رشته ورزشی ، مشهور است و همچنان در ورزشگاه دادگاه فعالیت می کند. مربی شخصی او سعی کرد به او توصیه کند که نباید ، اما گفت “او آن را ندارد.”

“اگر او می خواهد آموزش دهد ، این کمترین کاری است که من می توانم انجام دهم ،” او به Law360 گفت.
همچنین در rt.com
AOC به دلیل سرزنش کروناویروس به نابرابری سرزنش کرد … پس از خاموش شدن قهرمانی که باعث تسریع در آن شددادگاه گفت که این سالن ورزشی به طور انحصاری برای جینسبورگ رزرو شده است و خطر عفونت را کاهش می دهد. با این حال ، حتی در اطراف مربی او می تواند خطرات مربوط به عدالت 87 ساله را ایجاد کند. گذشته از خطرات مرتبط با سن او ، گینزبرگ در حال حاضر از چهار دوره ابتلا به سرطان جان سالم به در برده است ، که در سال گذشته تحت درمان سرطان لوزالمعده قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  موشکها "سفارت آمریکا را هدف حملات خود قرار دادند" در منطقه سبز بغداد - VIDEOS رهگیری های آتشین را نشان می دهد - اخبار جهانی RT

در NYC با ویروس ، De Blasio اسلحه های خود را پمپ می کند

بیل دو بلازیو ، شهردار نیویورک ، یک طرفدار سرسخت کنترل اسلحه است. اما موفق باشید برای هرکسی که سعی دارد توپ های بازوی خود را از بین ببرد. در همان روز دولت وی سه هفته قبل مدارس ، کافه ها و رستوران ها را تعطیل کرد ، شهردار به دلیل اصابت یک ورزشگاه عمومی مورد تعجب قرار گرفت.

اگرچه در آن زمان سالن های ورزشی مجبور به تعطیل نبودند ، زنجیرهایی مانند Planet Fitness ، Golds و LA Fitness همه تصمیم به تعطیل شدن گرفتند. اما درست مانند گینزبورگ ، تماس آهن برای د بلاسیو خیلی زیاد بود.

سناتور فیلیپین ویروس خود را به بیمارستان منتقل می کند

سناتور كوكو پیمنتل دومین عضو مجلس اعظم فیلیپین شد كه در اواخر ماه مارس برای Covid-19 مثبت آزمایش كرد. با این حال ، در همان عصر که او نتایج خود را دریافت کرد ، پیمنتل به همراه همسرش راهی بیمارستان مترو مانیل شد که قرار بود فرزند خود را به دنیا آورد.

هرچند که وقتی در بیمارستان منتظر نتایج آزمایش بود ، پیمنتل بیش از یک هفته قبل از او مورد آزمایش قرار گرفته بود ، علائم خود را نشان می داد و ادعا می کرد که حرکت خود را محدود کرده است.

به خاطر او به صورت آنلاین تقلب شد “رفتار بی دقتی و متکبرانه” ، و بیمارستان که او بازدید کرد ، مرکز پزشکی ماکاتی ، محکوم خود “عمل غیر مسئولانه و بی پروا.”

یک توبیخ از بیمارستان قیمت نسبتاً ناچیزی برای پرداخت به دلیل شکستن جداسازی بود. یک هفته پس از رسوایی ، رودریگو دوترت ، رهبر فیلیپین ، به تلویزیون ملی رفت تا اعلام كند كه به پلیس و ارتش اجازه می دهد تا به ضرب و شتم آن دسته از نقض كنندگان در بازداشت ملی اقدام كند. “به جای ایجاد مشکل ، من شما را به قبر می رسانم ،” او به متجاوزان احتمالاً گفت.
همچنین در rt.com
“من شما را به گور خواهم فرستاد!”دولت دوترت پیمنتل را که عضو حزب سیاسی رئیس جمهور است ، مجازات نکرد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *