برای تکه ها دوست دارید؟ اینفلوئنسر مستقر در استانبول با استفاده از لامبورگینی لوکس به عنوان counter پیشخوان فروش هندوانه (عکسها ، فیلم ها) – اخبار جهانی RT

اگر استراتژی شما برای شهرت در شبکه های اجتماعی هنوز مثمر ثمر نیست ، پیروی از ستاره این ستاره در حال ظهور اینستاگرام ، که یک اتومبیل اسپرت موتور وسط را برای فروش هندوانه از آن مناسب می داند و طرفداران خود را به چانه زنی تبدیل کرده است ، دنبال کنید.

این تأثیرگذار ایرانی که همیشه برای هواداران وفادار خود ، چه به صورت آنلاین و چه به صورت آفلاین ، در آنجا حضور داشت ، جرأت داشت از منطقه راحتی خود خارج شود و با فروش شجاعانه هندوانه فروشی در خیابان های بی اوغلو ، یک منطقه شلوغ طبقه بالا در استانبول.

انتخاب میوه کاملاً قابل پیش بینی بود ، زیرا هر چیز تازه سازی در کلانشهر ساحلی ترکیه که هنوز هم از گرمای تابستان ادامه دارد ، تقاضای زیادی دارد. اما پیشخوانی که او آن را فروخته است – اگر چنین کلمه ای در این زمینه مناسب باشد – نسبتاً ارتدکس نبود.

هندوانه های توکولیان در هر کیلوگرم 5 لیر (60 سنت) به فروش می رسیدند – حدود یک میلیون برابر ارزان تر از لامبورگینی آونتادور بنفش وی ، که بر اساس تخمین ها ، 672،000 دلار ارزش دارد.

اخبار مرتبط  دانشمندان با مشاهده نانوذرات برای نخستین بار - عصر جدید پزشکی را هموار می کنند - RT World News

جای تعجب نیست که فیلم توکولیان و همراه او به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد و در سیستم عامل های آنلاین ترک زبان پخش شد. پست های اینستاگرامی وی با حضور لامبورگینی نیز هزاران لایک به دست آورد.

با این حال ، با توجه به اینکه شهرت همیشه با حسادت همراه است ، همه تحت تأثیر شیرین کاری قرار نگرفتند. این جمعه توسط پلیس راهنمایی و رانندگی استانبول تحت تأثیر قرار گرفت “استفاده از وسیله نقلیه با دلیلی غیر از آنچه در مجوز ذکر شده است” پدیدار شد مأموران به او جریمه ای به مبلغ 1228 لیر (165 دلار) را زدند و رانندگی وی را به مدت 15 روز ممنوع کردند.

اما به نظر می رسد این مجازات تأثیر چندانی روی فروشنده خیابانی تبدیل شده به اینستاگرامر نگذاشته که بدلکاری خود را چنین توصیف کرده است “اخبار داغ در رسانه های ترکیه.”

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *