برزیل اجازه می دهد آزمایش واکسن چینی پس از تعلیق مختصر در مورد خودکشی موضوع مطالعه ، از سر گرفته شود – RT World News

مقامات بهداشتی در برزیل به مituteسسه پزشکی Butantan اجازه داده اند تا آزمایشات بالینی در مراحل پایانی واکسن Sinovac Covid-19 چین را از سر بگیرد. دادگاه ها به دلیل مرگ یک موضوع مطالعه به حالت تعلیق درآمد.

این پرونده به عنوان خودکشی در سائو پائولو ثبت شد و تنظیم کننده بهداشت برزیل ، Anvisa ، اواخر روز چهارشنبه گفت که اطلاعات اولیه ناقص است و علت “رویداد نامطلوب شدید” را ندارد.

این نهاد نظارتی پیشنهادات مبنی بر تعلیق آزمایشات CoronaVac را که توسط شرکت دارویی چینی Sinovac Biotech در حال توسعه است ، رد کرد و می توانست انگیزه سیاسی داشته باشد. به گفته آن ، دلایل کافی برای اجازه از سرگیری وجود دارد. “تعلیق لزوما به این معنی نیست که محصول تحت بررسی کیفیت ، ایمنی و اثربخشی را ارائه نمی دهد” آنویسا استرس داد.

دادگاه معلق یکی از سه مطالعه بزرگ مرحله آخر Sinovac بود و سازمان دهندگان آنها “از سرگیری به موقع” مطالعات بالینی را تحسین کردند. “ما از ایمنی واکسن اطمینان داریم” سینوواک اضافه کرد.
همچنین در rt.com
Sinopharm چین گزارش داده است “بهتر از حد انتظار” از آزمایشات مرحله 3 واکسن Covid-19اخبار مرتبط  هند نخستین هواپیماهای جنگنده رافال ساخت فرانسه را به نمایش می گذارد در حالی که نیروی هوایی آنها را به اسکادران فلش های طلایی (VIDEO) القا می کند - اخبار جهانی RT

رئیس جمهور جیر بولسونارو ، منتقد چین ، تعلیق آزمایشات را روز دوشنبه تحسین کرد ، اما بعداً روز چهارشنبه گفت که کشور وی هر واکسنی را که مورد تایید وزارت بهداشت و Anvisa باشد خریداری خواهد کرد ، و این می تواند شامل واکسن Sinovac باشد.

از سرگیری آزمایشات همچنین می تواند خوآو دوریا ، فرماندار سائو پائولو را راضی کند ، وی قصد دارد واکسن چینی را در اوایل ژانویه ، حتی بدون کمک مقامات فدرال ، پخش کند.

برزیل بیش از 5.7 میلیون مورد ویروس تایید کرده و 163000 مورد مرگ دارد.

تصمیم اولیه Anvisa برای تعلیق آزمایش های CoronaVac در روز دوشنبه به عنوان یک عقب گرد برای شرکت چینی تلقی می شد زیرا این تصمیم در همان روز شرکت دارویی Pfizer آمریکا اعلام کرد که نامزد واکسن خود 90 درصد اثربخشی را در آزمایشات نشان داده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *