برلین تلاش می کند تا به سوال RT در مورد سرنوشت همکار مرموز ناوالنی که از روسیه به آلمان فرار کرده پاسخ دهد – RT World News

وقتی س RTال RT شد ، نمایندگان دولت آلمان نتوانستند رمز و راز پیرامون همکار الکسی ناوالنی ، M. Pevchikh را که در زمان مسمومیت ادعا شده با او بود ، توضیح دهند و مدت کوتاهی به آلمان گریخت.

سخنگویان دولت آلمان روز دوشنبه در جریان کنفرانس مطبوعاتی توسط RT Deutsch مورد تحسین قرار گرفتند. مقامات اما نتوانستند هیچ جوابی در مورد زنی که مقامات روسی به نام مارینا پاوچیخ معرفی کردند ارائه دهند.

“من نمی توانم در این مورد چیزی به شما بگویم. نباید فراموش کنیم که با استفاده از یک ماده سمی سعی در زندگی آقای ناوالنی شده است. اما من نمی توانم در مورد موقعیت فردی به شما چیزی بگویم ، “ اشتفن سایبرت اظهار داشت.

گفته می شود که همکار منتقد کرملین قبل از مسمومیت با ناوالنی در تومسک همراه بوده است. برخلاف همه افراد دیگری که در آن روز با او تعامل داشتند ، او با بازرسان روسی همکاری نکرد و از کشور به آلمان گریخت.
همچنین در rt.com
سردرگمی حاکم است زیرا همکار ناوالنی متهم به فرار از بازجویی از پلیس روسیه می گوید که محققان هرگز سعی نکردند با او تماس بگیرندPevchikh در مورد این موضوع با مدوزا ، یک سایت خبری روسی زبان مستقر در لتونی صحبت کرده و ادعا کرده است که پلیس هرگز به او مراجعه نکرده است. او همچنین گفت که نام او در واقع ماریا است ، نه “مارینا”.

مقامات آلمانی همچنین در توضیح چگونگی دستیابی سریع شهروندان روسیه به مجوز ورود به این کشور کوتاهی کرده اند. هنوز اطلاعات کمی در مورد Pevchikh ، که گمان می رود دارای اجازه اقامت انگلستان است – یا حتی تابعیت ، شناخته شده است. علاوه بر این ، با وجود ارتباط نزدیک و سفرهای مکرر در کنار ناوالنی ، که شخصیتی کاملاً عمومی است ، فقط چند عکس از او وجود دارد.

اخبار مرتبط  چین سیستم ناوبری ماهواره ای جهانی خود را با GPS ، GLONASS و Galileo رقیب می کند - RT World News

حماسه “مسمومیت” ناوالنی در 20 اوت آغاز شد ، هنگامی که او در پرواز از تامسک به مسکو بیمار شد. پس از فرود اضطراری در اومسک ، شهری در سیبری در 2000 کیلومتری شرق پایتخت روسیه ، وی در شرایط غیرمجاز به بیمارستان محلی منتقل شد.

این شخصیت مخالف دو روز بعد به کلینیک Charite برلین منتقل شد ، جایی که وی در حال حاضر تحت درمان است. در حالی که پزشکان روسی در نمونه های جمع آوری شده از ناوالنی هیچ اثری از مواد سمی پیدا نکرده اند ، همتایان آلمانی آنها ادعا کرده اند که وی با گونه ای از خانواده بدنام عامل اعصاب “Novichok” مسموم شده است. سازندگان آن خانواده از مواد سمی قبلاً گفته اند که علائم وی با قرار گرفتن در معرض عامل مطابقت ندارد.
همچنین در rt.com
بهبودی ناوالنی چهره مخالف روس ادامه دارد: بیمارستان آلمان می گوید: از دستگاه تنفس خارج شده و اکنون می تواند تخت را ترک کنداین داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *