برلین می گوید روابط با آمریکا بسیار بد است حتی دموکرات ها در کاخ سفید نمی توانند آنها را برطرف کنند – RT World News

وزیر امور خارجه آلمان ، Heiko Maas ، وزیر امور خارجه آلمان اذعان کرده است ، روزهای همکاری خوب و قدیمی “فراتر از آتلانتیک” گذشته است ، و افزود که حتی دموکرات هایی که به قدرت برگشته اند بعید است که به طور خودکار آن روزها را برگردانند.

“هر کس که معتقد است که مشارکت ماوراء اتلایی دوباره همان خواهد بود که قبلاً با رئیس جمهور دموکرات بود ، تغییرات ساختاری را دست کم می گیرد ،” وزیر امور خارجه به خبرگزاری آلمان dpa گفت ، روابط بین دو متحد هرگز حتی بدون رئیس جمهور دونالد ترامپ در راس واشنگتن یکسان نخواهد بود.

او همچنان اعتراف كرد كه برلین هنوز آمادگی ندارد از اتحاد دیرینه خود با واشنگتن دست بكشد. “روابط بین اقیانوس اطلس بسیار فوق العاده مهم است ، آنها همچنان مهم خواهند بود و ما در تلاش هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که آینده ای دارند.” او گفت.
همچنین در rt.com
ترامپ تأیید خروج سربازان آمریکایی از آلمان را تأیید می کند ، تا زمانی که برلین صورتحساب های «بزهکارانه» ناتو را پرداخت کندروابط بین دو متحد ناتو در حقیقت تحت ریاست جمهوری ترامپ ریخته شده است تا جایی که رسانه های آلمانی شروع به مراجعه به برلین به عنوان “دشمن مورد علاقه” رهبر آمریکا ترامپ بارها به دلیل عدم تحقق آستانه هزینه های دفاعی دو درصدی تحت تعهدات خود در ناتو ، برلین را مورد انتقاد قرار داد.

اخبار مرتبط  روز به روز وی دست به کار کارکنان بهداشت و درمان خط مقدم می شد اما شبانه روانی روانه بی خانمان های بارسلونا می شد - RT World News

اخیراً ، وی تصمیم گرفت كه تقریباً 10،000 از 34.500 سرباز آمریكایی را كه در حال حاضر در آلمان مستقر هستند ، بیرون بكشد و افزود كه تا زمانی كه برلین آن را بپردازد ، آنها را برنگرداند. “بزهکار” لوایح ناتو

واشنگتن همچنین بارها با سرنوشت خط لوله گاز Nord Stream 2 روسیه روبرو شد – پروژهای با حمایت آلمان که به نظر می رسد ایالات متحده به هر قیمتی آن را خراب كرده است.

تعرفه 25 درصد فولاد و 10 درصد تعرفه آلومینیوم که ترامپ به اتحادیه اروپا تحمیل کرد و صنعت خودرو آلمان را به شدت تحت تأثیر قرار داد ، روابط بین این دو را بهتر نکرد. تهدیدهای واشنگتن برای سیلی زدن خودروهای وارداتی با تعرفه ، که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان نامیده می شود “یک تهدید واقعی برای رونق بسیاری از مردم در جهان”. وی همچنین هشدار داد كه اروپا بدون آمریكا به عنوان یك قدرت جهانی باید برای واقعیت آماده باشد.
همچنین در rt.com
اروپا باید واقعیتی را فراهم کند که ایالات متحده دیگر قدرت جهانی نیست – مرکلمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *