بروکسل در معاشرت کافه ها و کافه ها برای یک ماه در میان افزایش ویروس کرونا ویروس سریع تلاش می کند – اخبار جهانی RT

با افزایش اوج پرونده های Covid-19 در پایتخت بلژیک ، نخست وزیر منطقه بروکسل ، Rudi Vervoort ، اعلام کرد که کافه ها و کافه ها باید از پنجشنبه به مدت یک ماه بسته شوند.

وزیر منطقه ای ورووورت روز چهارشنبه در یک کنفرانس خبری گفت که دولت منطقه ای در حال افزایش اقدامات اضافی برای مقابله با بیماری همه گیر ویروس است.

از روز پنجشنبه ، همه کافه ها و کافه ها مجبور هستند درهای خود را ببندند ، در حالی که رستوران ها باز هستند. وزیر رئیس جمهور ادعا کرد محدودیت های جدید مربوط به مشروبات الکلی نیست ، زیرا حتی مراکزی که از آن استفاده نمی کنند باید تعطیل شوند. “در اینجا نوشیدن الکل ملاک نیست” او گفت. اقدامات اعلام شده همچنین نوشیدن الکل در فضای باز را ممنوع می کند.

دولت بروکسل به پیروی از همتایان پاریسی خود امتیاز باز نگه داشتن رستوران ها را صادر کرده و شرط کرده است که اگر به قوانین فاصله اجتماعی 1.5 متری احترام بگذارند ، می توانند باز بمانند. همین اقدامات در مورد اماکن ورزشی نیز اعمال می شود. یکی از مفسران سیاسی در مورد تمایل مقامات بلژیکی به پیروی از فرانسوی ها در Covid-19 شوخی کرد.

اقدامات بعدی ممکن است در اواخر هفته اعلام شود ، زیرا مقامات قصد دارند روز جمعه برای تصمیم گیری در مورد تعطیلی مدارس و دانشگاه ها جلسه بگیرند. اقدامات مشابهی در جمهوری چک نیز اعمال شده است.

اخبار مرتبط  ایالات متحده وسایل نقلیه زرهی را در سوریه مستقر می کند و پس از گرد و غبار با نیروهای روسی ، گشت های هوایی را افزایش می دهد - RT World News

بروکسل در حال حاضر یکی از بدترین شهرهای اروپا برای آلودگی Covid-19 به ازای هر ساکن است ، که پس از مادرید در میان 27 پایتخت اتحادیه اروپا قرار دارد. مقامات بهداشتی روز چهارشنبه اعلام کردند که در دو هفته گذشته 502 مورد ویروس کرونا در هر 100000 نفر در پایتخت بلژیک وجود دارد.
همچنین در rt.com
آزمایش های کاذب مثبت Covid-19 افراد غیر واگیر را عفونت های تازه شمرده و باعث ایجاد هشدار موج 2 شد – رسانه های بلژیکدر پی اعلامیه دولت بلژیک ، کل ملت در روز سه شنبه تحت محدودیت های بیشتری قرار گرفتند. اقدامات جدید در سراسر کشور زمان باز شدن بارها و میخانه ها را محدود می کند و معاشرت را به گروه های چهار نفره محدود می کند.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *