بروکسل می گوید هیچ پیشرفتی در آخرین دور از مذاکرات پس از Brexit اتحادیه اروپا و انگلیس نیست – RT World News

یک مقام اتحادیه اروپا گفت که آخرین دور مذاکرات بین انگلیس و اتحادیه اروپا در مورد روابط آینده آنها منجر به دستیابی به موفقیت در نقاط مهم در این هفته نشده است.

“هیچ چیز جابجا نشده است ،” یک مقام درگیر در مذاکرات روز جمعه به رویترز گفت.

آنها برخی از مبادلات فنی را ذکر کردند “کاملاً بی معنی نبودند ، اما هیچ چیز قابل توجهی در مورد موضوعات مهم وجود نداشت.”

از آنجا که بریتانیا و اتحادیه اروپا مذاکرات مربوط به روابط خود را پس از پایان دوره انتقال پس از Brexit در پایان سال 2020 ادامه دادند ، منابع در بروکسل ابراز امیدواری کردند که توافق نهایی برای نشست 15-16 اکتبر رهبران اتحادیه اروپا آماده شود.
همچنین در rt.com
مرکل باید “باید و باید” برای NO-DEAL Brexit آماده کند ، هشدار می کند که مهلت مهلت تمدید گفتگوها را اعلام کردروز پنجشنبه به نقل از دیپلمات ها گفته شد که اتحادیه اروپا تا کنون درخواست های انگلیس برای مذاکره درباره توافق را رد کرده است تا به لندن اجازه دهد مهاجران ناخواسته را از سال 2021 به اروپا بازگرداند.

اخبار مرتبط  آمار Covid-19 سوئد که به راحتی انجام می شود ، به عنوان بندهای اروپایی پس از قفل شدن برای بازگرداندن ویروس کاهش می یابد - RT World News

انگلیس اولین کشوری است که پس از 46 سال عضویت اتحادیه اروپا را ترک کرده است. دو طرف اکنون در حال مذاکره درباره مشارکت جدید از 2021 در مورد همه چیز از تجارت و حمل و نقل ، گرفته تا انرژی و امنیت هستند. اختلاف نظرها در مورد قوانین کمکهای دولتی و سهمیه های ماهیگیری تاکنون توافق را خنثی کرده است.

مانع دیگر عدم توافق در مورد قوانین «سطح بازی» است که هدف آنها این است از کسب و کار در یک بخش از بازار مشترک جلوگیری کنید تا از مزیت ناعادلانه نسبت به بخش های دیگر برخوردار شوند.

دوره انتقال در پایان امسال پیش بینی شده است. با این وجود ، توافق نامه روابط آینده با اتحادیه اروپا باید تا ماه اکتبر بسته شود تا اطمینان حاصل شود که در آن مهلت تصویب می شود.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *