بریتانیایی که در هند دچار بیماری کوید ، مالاریا و تب دنگی شد اکنون برای بهبودی از گزش کشنده COBRA می جنگد – اخبار جهانی RT

یک مرد انگلیسی که هنگام کار برای یک موسسه خیریه در هند به مالاریا ، تب دنگی و کووید -19 مبتلا شد ، اکنون برای بهبودی از نیش مار کبری مبارزه می کند.

پس از اجرای دستکش بیماریهای عفونی ، یان جونز توسط مار کشنده در یکی از دهکده های نزدیک جودپور در ایالت راجستان غرب هند گزیده شد. در حالی که خوشبختانه از گزش جان سالم به در برد ، اکنون با نابینایی و فلج پا رنج می برد.

خانواده مرد جزیره وایت می گویند که وی نزدیک به دو هفته در مراقبت های ویژه به سر برد اما به دلیل کمبود تخت و تعداد زیادی از بیماران ویروس ، اکنون بیمارستان را ترک کرده است. جونز است “بسیار ترسیده” با توجه به شرایط وی اما پزشکان امیدوار هستند که بتواند بهبودی کامل یابد.

“پدر یک مبارز است ، در طول مدت حضور در هند قبل از Covid-19 قبلاً از تب مالاریا و تب دنگی رنج برده بود.” پسرش Seb Jones در صفحه GoFundMe که برای کمک به پرداخت هزینه های پزشکی پدرش و بازگشت به انگلستان تنظیم شده است ، گفت.

اخبار مرتبط  افتتاحیه پروازهای تجاری دبی-تل آویو در میان روابط عادی بین امارات و اسرائیل - RT World News

این کارمند سابق بهداشت و درمان یک موسسه خیریه را اداره می کند که به صنعتگران سنتی در راجستان کمک می کند کالاهای خود را به انگلیس وارد کنند تا به آنها کمک کند تا از فقر معامله کنند.

هنگامی که بیماری همه گیر آغاز شد ، جونز برای کمک به پشتیبانی جامعه ای که خیریه در آن فعالیت می کند ، برای اقامت در هند انتخاب شد. “وقتی شنیدیم که او بیش از همه آنچه که او تجربه کرده است دچار گزش مار مرگبار شده است ، ما صادقانه باور نمی کردیم ،” پسرش اضافه کرد.
همچنین در rt.com
پایتون چه مدت می تواند داشته باشد؟ 6 مار عظیم الجثه از لوله متروکه در هند نجات یافتند (عکس ، ویدئو)این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *