بریتیش کلمبیا رسماً GLORY HOLES را برای داشتن رابطه جنسی ایمن تر در زمان کروناویروس تأیید می کند – RT World News

مقامات بهداشتی بریتانیا کلمبیا نکاتی را برای شرکت در رابطه جنسی ایمن در میان بیماری همه گیر Covid-19 منتشر کرده اند. به نظر می رسید که این توصیه ها کاملاً تند و زننده است ، زیرا از مردم خواسته شد که از به اشتراک گذاشتن اسباب بازی های جنسی خودداری کنند و به جای آن از سوراخ های جلال استفاده کنند.

لیست نکاتی با عنوان “COVID-19 و رابطه جنسی” ، توسط مرکز کنترل بیماری های انگلیس کلمبیا (BCCDC) این هفته منتشر شد و فوراً توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرد. در این سند توصیه های مربوط به نحوه برقراری رابطه جنسی در طول همه گیری وجود دارد ، با برخی از توصیه های بد بو که بسیاری از ابروها را بالا می برد.

این مقام بهداشت گفته است كه با تأكید بر این مسئله ، در این اوقات سخت ، استمناء بهترین گزینه است “شما امن ترین شریک جنسی خود هستید.”

اگر شخص هنوز به شرکت نیاز داشته باشد – و بیمار نشود – باید این کار را انجام دهد “پوشیدن صورت یا ماسک صورت” در طول عمل و “از بوسیدن بپرهیز یا محدود کن.” این افزود: مردم قطعاً نباید اسباب بازی های جنسی را به اشتراک بگذارند.

اسباب بازی های جنسی را قبل و بعد از استفاده کاملاً با آب و صابون بشویید. آنها را با شرکای متعدد به اشتراک نگذارید.

به طور کلی ، این مقام گفت ، از تماس چهره به چهره در حین عمل اجتناب می شود و از هر وسیله ای برای اطمینان از ایجاد ارتباط محدود استفاده می شود ، این مقام اظهار داشت که شرکای جنسی می توانند نه تنها از ماسک بلکه از موانع دیگر استفاده کنند.

از موانعی مانند دیوارها استفاده کنید (مانند سوراخ جلال) که امکان برقراری ارتباط جنسی را فراهم می کند اما از تماس نزدیک چهره به چهره جلوگیری می کند.

سخنگوی BCCDC جین کمپبل تأیید كرد كه برگه نوك جدید توسط سندی كه پیش از این توسط مقامات بهداشتی نیویورك منتشر شده بود ، الهام گرفته شده است. توصیه های جنسی ایمن آمریکایی مستقیماً نام این شکوه را نام نمی برد ، اما بینش های ارزشمندی در مورد چگونگی برگزاری ارگیا (در صورت لزوم ضروری) در میان همه گیری ها به اشتراک می گذارد.

اخبار مرتبط  عدالت برای ... تادئوس کوسسیوسکو؟ فرستاده لهستان پس از آنكه معترضين DC مجسمه قهرمان ملي را خراب كردند ، عصباني شدند - RT World News
همچنین در rt.com
“بازگشت پیروزمندانه از شکوه شکوه”؟ NYC نکات KINKY را برای جنس ، استمناء و ارگانیسم های ایمن تر در Covid-19 بار منتشر می کندمانند دستورالعمل های NYC ، مشاوره جدید کانادا باعث سرگرمی زیادی در اینترنت شد. برخی با شوخی آن را تحسین کردند و گفتند که تایید رسمی شکافهای شکوه اکنون تبیین حضور چنین گشایش های مشکوک در خانه های آنها را آسانتر می کند.

برخی حتی نسبت به مشاوره احساس میهن پرستی می کردند و می گفتند استفاده از سوراخ شکوه یک روش واقعاً کانادایی برای پیمودن است.

برای هر کسی که فکر می کند کل جلال شکوه برای آنها خیلی ناخوشایند است ، یک کاربر پیشنهاد کرد که دیوار را شفاف کنید تا آن را در زمان Covid-19 کمی کلاسیک تر نگه دارد.

به نظر می رسد دستورالعمل های جدید برای بعضی ها فاقد برخی است و باعث می شود یک کاربر نسخه دقیق تر (اما جعلی) از راهنمای رسمی در مورد استفاده از شکوه را ارسال کند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *