بزرگترین افزایش روزانه در موارد کروناویروس از زمان شروع همه گیری – سازمان بهداشت جهانی – RT World News

براساس اعلام سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، تقریباً ربع چهار میلیون نفر در سراسر جهان در طی 24 ساعت به Covid-19 مبتلا شدند. این افزایش بزرگترین بزرگترین جهش روزانه در مواردی است که از زمان ابتلا به این بیماری همه گیر است.

براساس گزارش وضعیت روزانه سازمان بهداشت جهانی در روز جمعه ، از روز پنجشنبه 237،743 مورد از كرونا ویروس گزارش شده است. 5،682 کشته گزارش شده است ، رقمی که طی دو ماه گذشته نسبتاً پایدار مانده است.

آخرین افزایش تعداد کل موارد در سراسر جهان را به زیر 14 میلیون نفر رسانده است. بیشتر موارد جدید در ایالات متحده ، برزیل ، آفریقای جنوبی و هند به ثبت رسیده است.
همچنین در rt.com
مطالعه آکسفورد نشان می دهد ، سرماخوردگی فصلی گذشته شما می تواند شما را از Covid-19 نجات دهداگرچه این ویروس به گسترش خود ادامه داده است ، کشورهای اروپایی که قبلاً از این بیماری ویران شده بودند ، شروع به بازگشایی اقتصادهای خود و از سرگیری زندگی عادی کردند ، البته با وجود برخی محدودیت ها در معاشرت و اجتماعات عمومی هنوز هم وجود دارند. در ایالات متحده ، افزایش مداوم در پرونده ها از اواسط ژوئن ، ایالات را درمورد این که آیا اقدامات قفل گیری را برداشته یا مجدداً محدود کرده است ، تقسیم کرده است.

اخبار مرتبط  چطور اروپا درحال رفع فشار است - RT World News

به عنوان مثال ، برایان کمپ ، فرماندار جمهوریخواه جورجیا ، شهر آتلانتا را بخاطر سیاست اجباری ماسک صورت ، شکایت کرده است ، در حالی که فرمانداران دموکرات مانند تام گرگ پنسیلوانیا ، مشاغلی را که با استناد به بازار بازگشایی شده اند تهدید کرده اند. در سطح ملی ، پرزیدنت ترامپ برای بازگشایی مدارس برای پاییز امتحان کرده است ، در حالی که اتحادیه های معلمان چپ متعهد به مقاومت هستند.

در اوایل این هفته ، تودروس آدانوم قبیسیوس ، رئیس WHO اظهار داشت كه هنوز این ویروس وجود دارد “دشمن شماره یک دشمن” ، و هشدار داد که بازگشایی بی احتیاط می تواند اوضاع را ببیند “بدتر و بدتر و بدتر شوید.”
همچنین در rt.com
Coronavirus همچنان “دشمن شماره یک دشمن عمومی” است و همه گیر ممکن است “بدتر و بدتر و بدتر” – WHOفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *