بزرگنمایی “تحقیق” به عنوان شرق ایالات متحده ، جنوب انگلستان تحت تأثیر موج قطع شدن – RT World News

پلت فرم کنفرانس ویدئویی بزرگنمایی در حال تلاش برای رسیدن به پایین هزاران گزارش خاموشی است که در شهرهای شرقی ایالات متحده و منطقه بزرگ لندن متمرکز شده اند ، زیرا مدارس برای شروع ترم تدریس از راه دور تلاش می کنند.

هزاران گزارش خاموشی در DownDetector.com روز دوشنبه در شهرهای حاشیه سواحل شرقی ایالات متحده از جمله نیویورک ، بوستون ، آتلانتا و واشنگتن دی سی جمع آوری شد. به نظر می رسد که شهرهای دیگر از جمله شیکاگو ، مینیاپولیس و هیوستون نیز به شدت تحت تأثیر قرار گرفته اند. در سراسر اقیانوس انگلستان ، کاربران در لندن گزارش تعداد بیشماری از مسائل را داشتند.
همچنین در rt.com
گوگل درایو ، جیمیل در سراسر جهان خاموشی بزرگ را تجربه کرده استزوم تصدیق کرد که دریافت کرده است “گزارش هایی از عدم توانایی کاربران برای شروع و پیوستن به جلسات زوم و وبینارها ،” با صدای جیر جیر عذرخواهی و اطمینان دادن به مشتریان ، این “تحقیق” صفحه وضعیت آن نشان داده شده استقطعهای جزئی“برای جلسات بزرگنمایی و وبینارهای ویدئویی بزرگنمایی ، گرچه همه مقوله های دیگر به عنوان”عملیاتی” در صبح دوشنبه.

خاموشی برای بسیاری از مدارسی که قرار بود کلاسهای خود را از راه دور از روز دوشنبه با استفاده از زوم شروع کنند ، در اوضاع بدتر قرار نگرفته است. به دلیل بیماری همه گیر Covid-19 ، بسیاری از موسسات آموزشی در تلاش برای کاهش سرعت ویروس تصمیم به آموزش دانش آموزان در خانه های خود گرفته اند.

اخبار مرتبط  هک امنیتی در سوئد جزئیات سیستم های هشدار و نقشه های طاق بانکی را فاش می کند - گزارش - RT World News

کاربران ناامید شده برای خاموش کردن توییتر ، با وجود برخی از انگیزه های مبهم مشکوک ، با توجه به اینکه دوشنبه نیز اولین روز کنوانسیون ملی جمهوری خواه است. این رویداد سیاسی چهار روزه بیشتر قسمتها از راه دور برگزار می شود.

برخی دیگر رویکردی آرام به عمل آوردند و آن را به یك روز برفی تشبیه كردند و در بازیابی موقت از كلاسها قرار گرفتند.

محبوبیت این پلتفرم در حالی که کارمندان محدود به کار در خانه بودند محدود شد ، و این به رقبای Big Tech مانند Facebook و Google الهام بخش است تا خدمات ویدئویی کنفرانس خود را اعلام کنند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *