بعد از اینکه خدمه اروپا اروپا را به تماسهای اضطراری “نادیده گرفتن” متهم کردند دهها نفر را از قایق نجات مهاجر مجهز به بودجه Banksy تخلیه کرد

حدود 50 نفر از قایق نجات مهاجر لوئیز میشل که پس از سوار شدن بیش از 200 نفر به داخل ساحل مالت گرفتار شد ، تخلیه شدند. پس از مرگ یک نفر ، خدمه اروپا را به نادیده گرفتن درخواست کمک برای آن متهم کردند.

این شناور که گزارش داد طی چند روز گذشته در مجموع 219 نفر را از دریا نجات داده است ، از جمله “بسیاری از زنان و کودکان ،” چنین شده بود “پر ازدحام” که یک قایق نجات به کنار آن متصل شده بود ، و توانایی مانور خود را از دست داد. خوراک توییتر خدمه نشان می دهد که آنها به طرز ناامیدی سیگنالهای پریشانی ارسال کرده و با مقامات مختلف دریانوردی اروپا تماس تلفنی برقرار کرده اند.

برای بدتر کردن اوضاع ، یکی از مهاجران با بدتر شدن شرایط در کشتی جان خود را از دست داد.

“لوئیز میشل قادر به حرکت نیست … بیش از هر چیز به دلیل نادیده گرفتن اروپا از تماس های اضطراری ما برای کمک فوری ،” یک توییت از خدمه خوانده شده است.

پس از حدود یک روز درخواست کمک ، گارد ساحلی ایتالیا در محل حاضر شد و 49 مورد را گرفت “آسیب پذیرترین” مهاجران در حالی که توصیف توسعه به عنوان “عالی،” خدمه لوئیز میشل گفتند که اکثریت را ترک می کند “هنوز منتظرم.” این شرکت افزود: کشتی نجات غیرمجاز دیگر مهاجر ، دریای دیده بان 4 نیز به آنجا رسید “آنچه اروپا لنگ می زند انجام دهد.”

عکس ها و فیلم هایی که به وضوح در داخل کشتی گرفته شده است – یک قایق بادبانی 31 متری که زمانی متعلق به مقامات گمرکی فرانسه بود و اکنون به نام یک آنارشیست فرانسوی نامگذاری شده است – نشان می دهد که آن بسیار شلوغ است با افرادی که به معنای واقعی کلمه در همه جا همکاری می کنند ، از جلو و عقب تا عقب و حتی بالای پل کاپیتان

“در قایق قبلاً یک نفر مرده است” یکی از پیام های خدمه گفته شده است ، و خواستار مقامات اتحادیه اروپا است “انجام دادن [their] کار” و “اجازه ندهید که این یک شمارش بدن شود.”

گفته می شود لوئیز میشل که با رنگ سفید و صورتی روشن نقاشی شده و دارای یک اثر هنری بانکی از یک جلیقه نجات است که دارای یک وسیله شناور به شکل قلب است ، به صورت پنهانی از بندر بوریانا در اسپانیا ، نزدیک والنسیا حرکت می کند. اولین پست در حساب توییتر آن حدود یک هفته پس از آنچه اولین ماموریت موفق آن خوانده شد ، ظاهر شد.

اخبار مرتبط  هشدار غلط؟ جنوب معتقد است كه شخص مظنون به وارد كردن پرونده اول Covid-19 به N. کره آلوده نشده است - RT World News

این کشتی که دارای پرچم آلمان است ، توسط Pia Klemp ، کاپیتان جنجالی قایق آلمانی که نجات بیش از 1000 مهاجر آفریقای شمالی را بین سالهای 2011 و 2017 معتبر اعلام کرده است ، هدایت می شود. این زن به اتهام تبانی با قاچاقچیان انسان توسط مقامات ایتالیایی در سال 2019 و به طور سرسختی متهم شد ماه ها بعد جایزه بالاترین جایزه غیرنظامی پاریس را به دست آورد.
همچنین در rt.com
قهرمان یا جنایتکار؟ کاپیتان قایق آلمانی به اتهام کمک به مهاجران غیرقانونی تهدید به زندان شد (ویدئو)گزارش ها ادعا می کنند که Klemp از اوایل ماه سپتامبر 2019 شخصاً با این هنرمند تماس گرفته شده است و با خرید یک قایق جدید به او کمک ارائه شده است. او به گاردین گفت که تلاش را به نظر می رسد “بخشی از مبارزه ضد فاشیستی ،“در حالی که اضافه کرد مشارکت بانکی در پروژه محدود به حمایت مالی است. “بانكسی وانمود نخواهد كرد كه او بهتر از ما می داند كه چگونه كشتی را اداره كند و ما وانمود نمی كنیم كه یك هنرمند هستیم” او گفت.

کلر فاگیانیلی ، یکی دیگر از فعالان درگیر در این پروژه ، گفت که این ماموریت قرار بود به یک مأموریت تبدیل شود “تماس بیدار اروپا” – اما تاکنون نتوانسته است مقامات اروپایی را که هنوز در مورد وضعیت اظهارنظر نمی کنند تحت تأثیر قرار دهد.

پیش از این بانكسی از طرق دیگر به پناهندگان و مهاجران پناهنده در اروپا كمك می كرد. در سال 2015 ، او اعلام کرد که پارک Bemusement Dismaland خود – یک نمایشگاه جنجالی توصیف شده به عنوان یک “پیچشی شوم در دیزنی لند” که شامل مضامین حاد اجتماعی از جمله مهاجرت گسترده است – از بندر شهر کاله فرانسه جابجا شده و به عنوان پناهگاه مهاجران و پناهندگان استفاده می شود. در آن زمان این منطقه میزبان هزاران پناهجو بود که در اردوگاه بدنام “جنگل” زندگی می کردند.
همچنین در rt.com
بانکی “برای پناه دادن به پناهندگان” دیسمالند را به کاله منتقل کردفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *