بعد از شناسایی موارد Covid-19 (VIDEOS) ، بعد از دستور کار همه کارگران حمل و نقل در فرودگاه شانگهای ، هرج و مرج فوران کرد – RT World News

فرودگاه بین المللی پودونگ شانگهای پس از آنکه مقامات بهداشتی چین دستور دادند همه کارگران حمل بار در مرکز هوایی برای آزمایش ویروس کرونا مورد آزمایش قرار گیرند ، منجر به درگیری بین مقامات و کارمندان عصبانی شد.

گلوبال تایمز گزارش داد ، کارگران حمل بار در یک پارکینگ مجاور برای تحت آزمایش قرار گرفتن آزمایش اعلام نشده ، تحت کنترل قرار گرفتند.

این تصمیم ناگهانی در ابتدا باعث ناامیدی و عصبانیت شد ، ویدئوهایی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد نشان می داد کارگران سعی می کنند با لباس های Hazmat کارکنان خود را پشت سر بگذارند. در چندین کلیپ ، جمعیت عظیمی از مردم در حالی که فریاد بی وقفه می زدند ، در برابر یک صف نازک از افراد مجهز به لباس محافظ شخصی ، شانه خالی می کردند.

با این حال ، به نظر می رسد که مقامات سرانجام نظم را برقرار کردند ، با انتشار رسانه های دولتی عکس هایی از کارگران که در صف منتظر آزمایش بودند. خبرگزاری دولتی شینهوا گزارش داد ، بیش از 17700 نفر تا صبح بامداد دوشنبه از نظر ویروس غربالگری شده اند و تاکنون 11500 نتیجه منفی داشته است.

چین قبلاً برنامه های آزمایش انبوه را انجام داده است. پس از ظهور 10 میلیون نفری شهر در آوریل ، تقریباً کل جمعیت ووهان ، جایی که برای اولین بار Covid-19 شناسایی شد ، غربالگری کرد.

اخبار مرتبط  بغداد سفیر ترکیه را پس از حمله مرزی به شورشیان کرد ، 2 فرمانده عراقی را به قتل رساند - RT World News

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *