بعد از after تقریباً توییتر اقدامات امنیتی “تهاجمی” را قول می دهد. 130 اکانت در اثر حمله هک به چک های آبی قرار گرفتند – RT World News

توییتر تعداد حسابهای تحت تأثیر حمله آنلاین این هفته را که در آن صفحات مشهور توسط هکرها ربوده شده اعلام کرده است. در این گزارش آمده است که “فقط یک زیر مجموعه کوچک از این حسابها” به دست آمده است.

“بر اساس آنچه در حال حاضر می دانیم ، ما اعتقاد داریم كه حدود 130 حساب به عنوان بخشی از حادثه توسط مهاجمان هدف قرار گرفتند.” تیم پشتیبانی توییتر یک روز پس از هدر دادن حساب های تأیید شده ، از جمله حساب های بیل گیتس ، الون مسک ، جو بایدن ، جف بزوس ، باراک اوباما و کانی وست نوشت ، قربانی نقض گسترده امنیتی شد.

این سرویس گفته است كه به صاحبان حسابهای تحت تأثیر رسیده است و بررسی می كند كه آیا “داده های غیر عمومی” آنها به خطر افتاده است. “ما نیز در حالی که تحقیقات ما در حال انجام است ، اقدامات تهاجمی برای تأمین امنیت سیستم های خود انجام داده ایم.” اظهار داشت بدون شرح.

به عنوان احتیاط ، توییتر حسابهایی را قفل کرده است که کاربران در طی 30 روز گذشته رمزهای عبور خود را تغییر داده اند. قدم برداشت “از احتیاط فراوان” این شرکت گفت برای محافظت از ایمنی حساب.
هکرها با ارسال پیشنهادات سازش شده به منظور آشکار ساختن دنباله داران از دارایی های رمزنگاری خود ، اقدام به ارسال پیام های مصالحه کردند.

اخبار مرتبط  ‘ما آنها را از آب شلیک خواهیم کرد: 'با آتش گرفتن تنش ها ، ترامپ دو برابر تهدید کشتی های ایرانی - RT World News

آنها توانستند ربودن کنند “یک کوچک زیرمجموعه این حسابها و سپس ارسال توییت از آن حسابها ، “ توییتر روز جمعه اعلام کرد.

روز پنجشنبه ، هکرهایی که ادعا می کردند پشت این حمله بزرگ است ، به مادربورد گفتند که آنها “از نمایشی استفاده کرد که به معنای واقعی کلمه تمام کارها را برای ما انجام داد.” آنها توضیح دادند که خودی توییتر مورد نظر برای دسترسی به یک ابزار داخلی برای راه اندازی هک رشوه داده شده است.
همچنین در rt.com
منابع هکر می گویند که یک کارمند توییتر با کلاهبرداری بیت کوین در تصاحب حساب های با مشخصات بالا ، مشترک شده استمثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *