بمبی خانگی که در قطار در کلن آلمان یافت شد ، پلیس برای بررسی اینکه آیا این تروریسم مرتبط است یا خیر

گفته می شود پلیس در شهر کلن آلمان پس از پیدا شدن یک وسیله انفجاری دست ساز در یک قطار منطقه ای در طی یک روش تمیز کردن معمول ، تحقیقات را آغاز کرده است.

به گزارش رسانه های محلی ، یک نظافتچی از انبار قطار کلنز Deutzerfeld جمعه شب به بمبی دست ساز مخفی شده در داخل جعبه ای در یکی از محفظه های قطار منطقه برخورد کرد. این بمب دست ساز در واگن قطاری پیدا شد که اوایل همان روز از شهر همسایه گامرسباخ ، واقع در 50 کیلومتری کلن ، به شهر رسید.

پلیس و خدمه پاکسازی مین که بلافاصله به محل رسیدند ، بمب را مانند یک بمب توصیف کردند “دستگاه منفجره غیر متعارف” IED از یک فیوز متصل به آتش بازی و ظروف پودر سیاه و همچنین ناخن ها و پیچ های پر شده تشکیل شده بود. یگان ویژه نیروهای پلیس موفق به خنثی سازی آن در محل شد و در این حادثه هیچ کس آسیب ندید.
همچنین در rt.com
شلختگی یا نقشه نئونازی؟ مقالات دولت می گوید ، بیش از 60،000 گلوله طی 10 سال از سهام ارتش آلمان ناپدید شداخبار مرتبط  رئیس WHO قول بررسی مستقل و "شفاف" از برخورد با پاسخ همه گیر Covid-19 - RT World News

پلیس هشدار داد که بمب می تواند خسارت و علت جدی وارد کند “جدی ترین” آسیب دیدگی باید با مسافرانی که هنوز در واگن هستند منفجر شود. هنوز هم شرایط حادثه تا حد زیادی ناشناخته مانده است. محققان معتقدند این حمله می تواند یک حمله تروریستی خنثی توسط افراط گرایان راستگرا یا اسلام گرایان باشد.

با این حال ، پلیس همچنین احتمال استفاده از بمب را فقط به عنوان تهدید یا وسیله ای برای باج خواهی منتفی نکرده است. همچنین مشخص نیست که آیا عاملان احتمالی برای انفجار آن در روز وحدت آلمان ، که روز شنبه جشن گرفته می شود یا در واقع قصد داشتند آن را منفجر کنند ، IED را قبلاً در محفظه قطار گذاشته اند.

تاکنون ، پلیس هر 27 قطار پارک شده در همان انبار را جستجو کرده و از هر کسی که “هر چیز مشکوک” را دیده است ، می خواهد با نیروی انتظامی تماس بگیرد.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *