بمب در مدرسه مذهبی پاکستان منفجر می شود ، مقامات بهداشتی گزارش می دهند حداقل 7 کشته و بیش از 80 زخمی ، از جمله کودکان – RT World News

دست کم هفت نفر در صبح امروز سه شنبه در انفجار یک حوزه علمیه در شمال پاکستان کشته و 83 نفر زخمی شدند. کودکان در میان قربانیان هستند.

این انفجار در پیشاور ، مرکز استان شمال غربی خیبر پختونخوا رخ داد. واگار عظیم ، مقام ارشد پلیس به خبرگزاری فرانسه گفت كه بمبی كه در كیسه ای پنهان شده بود ، داخل مسجد اسپین جامات – كه همچنین به عنوان یك مدرسه دینی برای كودكان عمل می كند – آورده و در اواسط مطالعات قرآن منفجر شد.

ویدئویی از داخل مسجد نشان می دهد که معلمی در حال سخنرانی است. پس از آنکه صدای بلند مهیجی بلند شد ، فید به طور ناگهانی قطع می شود.

مقامات بیمارستان محلی به رسانه ها گفتند که این حمله دست کم هفت کشته برجا گذاشت ، در حالی که 83 نفر در بیمارستان بستری بودند. گفته می شود پنج نفر از آنها در وضعیت وخیمی قرار دارند.

اخبار مرتبط  منظورت این است که کلیک کردن از خشم پایدار نیست؟ کرکره BuzzFeed بدون پول برای پول نقد انگلیس و استرالیا - RT World News

عمران خان نخست وزیر در پیامی در شبکه های اجتماعی قول داد “اطمینان حاصل کنید که تروریستهای مسئول این حمله وحشیانه ناجوانمردانه در اسرع وقت به محاکمه کشیده خواهند شد.”

تاکنون هیچ کس مسئولیت این حمله را بر عهده نگرفته است.

دوستان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *