بمب 5.4 تنی WW2 انگلیس در حالی که توسط غول های لهستانی خنثی می شود ، در زیر آب منفجر می شود – RT World News

یک بمب عظیم “تالبوی” که هنگام حمله نیروی هوایی سلطنتی انگلیس به یک ناو جنگی نازی ها در سال 1945 پرتاب شد ، در حالی که در شمال لهستان خنثی شده بود ، در زیر آب منفجر شد. هیچ کس آسیب ندید ، اما ساختمان های ساحلی در اثر انفجار لرزیدند.

شناورهای نیروی دریایی با سوزاندن مواد منفجره خود سعی در خنثی سازی دستگاه 5.4 تنی داشتند – سال گذشته در انتهای کانال پیاست که دریای بالتیک را با رودخانه اودر متصل می کند ، اما مشکلی پیش آمد و بمب منفجر شد.

از مرگ و میر و جراحات جلوگیری شد زیرا غواصان در حال حاضر در یک مکان بودند “فاصله امن” وقتی دستگاه خاموش شد ، سخنگوی نظامی گرگژورز لواندوفسکی گفت.

این پرتابه عظیم به نام bomb بمب زلزله ’. و این دستگاه به نام مستعار خود ادامه داد ، زیرا بنا به گزارش ها ساختمان ها در شهر بندری مجاور Swinoujscie به دلیل انفجار زیر آب در حال لرزیدن بودند.

لواندوفسکی گفت ، پس از انفجار آن ، بمب ایمن شناخته شد. این بزرگترین بمب منفجر نشده از جنگ جهانی دوم بود که تاکنون در لهستان پیدا شده است.

اخبار مرتبط  "موج بزرگی" از حملات DDoS در روز انتخابات ریاست جمهوری به وب سایت های KGB و وزارت کشور در بلاروس رسید - RT World News
همچنین در rt.com
“بزرگترین تخلیه زمان صلح” در ایتالیا آغاز می شود زیرا بمب منفجر نشده جنگ جهانی دوم 54000 را در معرض خطر قرار می دهدانتظار می رفت عملیات دریایی برای خنثی سازی آن پنج روز به طول انجامد. پیش از تلاش برای خنثی سازی مهمات ، روز دوشنبه حدود 750 نفر از ساکنان محلی از یک منطقه 2.6 کیلومتری در اطراف محل بمب تخلیه شدند. با این حال ، برخی از مردم حاضر به ترک خانه های خود نشدند ، با این استدلال که خطر انعقاد Covid-19 در یک پناهگاه موقت شلوغ بسیار بیشتر از خطر ناشی از بمب انگلیسی است.

تردد دریایی در کانال پیاست و آبراه های اطراف آن نیز به دلیل عملیات دریایی متوقف شد.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *