بنیاد گیتس 70 میلیون دلار دیگر با فشار دادن واکسن Covid-19 به کشورهای جهان سوم به دلیل باقی ماندن س safetyالات ایمنی و کارآیی – RT World News

بیل و ملیندا گیتس ، بشارت دهنده های واکسن میلیاردر ، تلاش جهانی را برای ایجاد یک ویروس جدید در برابر ویروس کرونا آغاز کردند ، زیرا برخی از آنها نتایج مبهم آزمایش بالینی فیبریزر را که توسط گیتس تأمین می شود ، زیر سوال می برند.

بنیاد این زوج 70 میلیون دلار بیشتر در تلاش برای تولید و توزیع واكسن هزینه خواهد كرد. آنها روز پنجشنبه در بیانیه مطبوعاتی اعلام كردند و افزودند كه ملیندا گیتس بیانیه رسمی را در طی نشست صلح پاریس ارائه می دهد.

این دو 50 میلیون دلار برای COVAX در نظر گرفته اند – تلاش بین المللی برای اطمینان از 92 “کشورهای کم درآمد و متوسط“به ترفندهای آزمایشی دسترسی دارند – و 20 میلیون دلار برای ائتلاف برای آمادگی همه گیر (CEPI) ، که قرار است”شروع به کار برای ایجاد یک لیست اضافی از نامزدهای واکسن امیدوار کننده
همچنین در rt.com
BoJo میزبان بیل گیتس و بزرگان داروخانه است تا نقشه واکسن Covid-19 را به عنوان سربازان ارتش انگلستان برای “بزرگترین تلاش از جنگ جهانی دوم” تهیه کندعلیرغم اینکه در طی 9 ماه گذشته بی وقفه برای شلیک به ویروس جدید کرونا ویروس گرفت و فاش کرد که امیدوار است بتواند همه 7 میلیارد انسان روی زمین را با آن تزریق کند ، به نظر می رسد بیل گیتس ، بنیانگذار مایکروسافت ، توجه خود را از محصول فعلی نامزدهای واکسن به بعدی تغییر داده است ، استدلال در مورد ضربه های نسل دوم “پتانسیل بیشتر برای تولید در مقیاس بزرگ ، ثبات دما و تولید کم هزینه.

جدول زمانی آن واکسن – و همراه با آن ، امیدواری زیادی برای بازگشت به “طبیعی“- ظاهراً بیشتر به آینده کشیده شده است ، با گیتس اشاره به روز پنجشنبه”ما هنوز راهی طولانی برای پیمودن داریم“علی رغم پیشنهاد”کشورهای ثروتمند“می تواند ماه اواخر سال 2021 به حالت قبل از Covid-19 خود بازگردد. به نظر می رسد مارک سوزمان ، مدیر عامل بنیاد ، با بیان اینکه “پایان دادن به این همه گیری به بزرگترین تلاش بهداشت عمومی در طول تاریخ نیاز دارد“- حتی همانطور که تعداد شواهد آماری رو به رشد نشان می دهد Covid-19 به سختی یک قاتل جمعی در جهان است ، در ابتدا همانطور که در رسانه های بودجه گیتس ارائه شده بود.

بزرگسال مایکروسافت کاملاً آماده پذیرش این “چالش” است ، اما اخیراً جشن همکاری عمده سیاست بهداشت انگلیس را از طریق نخست وزیر بوریس جانسون و نوبه خود کشورش در راس G7 – که طی آن جهانی “امنیت بهداشت“قرار است از رژیمی رونمایی شود که به گیتس ها قدرت بیش از آنچه قبلاً به عنوان اهدا کنندگان اصلی سازمان بهداشت جهانی داشتند ، خواهد داد.

اخبار مرتبط  بنیانگذار کلاه ایمنی وایت کلاه ایمنی پول های کمک را برای سوریه اختصاص داده است - گزارش - RT World News

بدخواهان گیتس بنیاد این زوج را به استفاده از جمعیت جهان سوم به عنوان “موش های آزمایشگاهی“برای ترکیبات آزمایشی ، و جیبهای مقاومت در آفریقای جنوبی به وجود آمده است زیرا آزمایشات واکسن انجام شده توسط Gavi با حمایت Gates (مشارکت بین بنیاد گیتس ، WHO و بانک جهانی) در آن کشور انجام شده است. هدف اعلام شده Gavi افزایش جذب واکسن در کشورهای فقیرتر است.
همچنین در rt.com
“ضد واکسرها” را جمع کنید؟ رهبران مذهبی را به خدمت می گیریم؟ بیل گیتس هشدار داد که ایالات متحده باید طوفان فکری برای کاهش “تردید واکسن” ایجاد کندشرکت داروسازی Pfizer در اوایل هفته جاری اعلام کرد که واکسن Covid-19 آن – که به شدت توسط گیتس تأمین می شود – 90 درصد م effectiveثر است ، هرچند که این شرکت نتایج آزمایشات بالینی خود را منتشر نکرده و برخی از کارشناسان پزشکی به دلیل کوچک بودن حجم نمونه و نبود آن شک دارند. جزئیات مربوط به هر جنبه ای از دادگاه که احتمالاً موفقیت آمیز است. این میلیاردر در سپتامبر اشاره کرد که Pfizer اولین دارویی است که به دنبال مجوز FDA اضطراری برای جیب خود است ، که با همکاری BioNTech توسعه یافته است. ضربان شرکت برای ایجاد پاسخ ایمنی به مکانیزم mRNA متکی است ، مدلی که هرگز در هر واکسن دیگری که برای مصرف انسان تأیید شود استفاده نشده است.

در حالی که سرویس بهداشت ملی انگلستان در حال پایان دادن به ارتش خود برای تحویل گلوله Pfizer است و ایالات متحده همچنین اعلام کرده است ارتش برای آماده سازی Cabid-19 قبل از پایان سال آماده به کار خواهد بود ، هیچ کشور غربی هنوز تصویب نکرده است واکسن علیه ویروس کرونا. واکسن Sputnik V روسیه مجوز اضطراری دریافت کرده و تولید کننده آن شروع به پر کردن سفارشات در خارج از کشور کرده است ، در حالی که چندین نامزد واکسن چینی نیز مجوز اضطراری دریافت کرده اند.
همچنین در rt.com
برنامه هایی روی یخ: فریزرها و تدارکات دلیل اصلی اعتیاد به واکسن Pfizer است و گلوله جادویی نخواهد بودفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *