به نظر می رسد … ترامپ؟ “ترمیم” اسپانیایی THIRD با تخریب مجسمه کلاسیک در نمای پالنسیا – اخبار جهانی RT

در سه راهی برای پروژه های “ترمیم” هنری که در نهایت گروتسک خنده دار به نظر می رسند ، نمای اوایل قرن 20 در شهر پالنسیا اسپانیا به صفوف بدنام “Potato Jesus” و “مفهوم بی عیب و نقص” ملحق شده است.

آنچه که روزگاری چهره خندان یک زن به عنوان بخشی از مجسمه مقدس کتاب مقدس در بالای مقر بانک Unicaja در پالنسیا بود ، بود “ترمیم” همانطور که آنتونیو گوزمن کاپل ، هنرمند محلی در فیس بوک به آن اشاره کرد ، به یک تقلید خشن دست زد.

“به نظر می رسد سر شخصیت کارتونی است” کاپل افسوس خورد. “من مطمئن هستم كه هرکسی این کار را انجام داده هزینه آن را پرداخت کرده است ، اما جنایت بزرگتر توسط شخصی که مرتکب آن شده مرتکب شده است و سپس سعی کرده است ادامه دهد گویی که هیچ مشکلی پیش آمده است.”

اسپانیایی دیگری پست را ارسال کرد “قبل و بعد” عکس هایی که خسارت را نشان می دهد و مقایسه نتیجه نهایی با کاریکاتورهای دونالد ترامپ ، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده است.

مقر اصلی بانک در سال 1923 برای فدراسیون کاتولیک-کشاورز ساخته شد ، بنابراین دارای مجسمه مذهبی در امتداد نما بود.

در حالی که عامل جنایت هنری هنوز ناشناخته است ، مجسمه بسته بندی شده اکنون سومین اثر هنری در اسپانیا است که توسط صنعتگران غیر ماهر در دهه گذشته ویران شده است. اولین و مشهورترین نقاشی یک صد ساله عیسی روی دیوار کلیسایی در بورخا بود. پس از اینکه یک کلیسای هشت محصور سعی در بازگرداندن رنگ پوسته پوسته داشت ، نتیجه به این معروف شد “میمون مسیح” یا “سیب زمینی عیسی ،“و از آن زمان بورجا به عنوان یک جاذبه گردشگری مورد استقبال قرار گرفته است.

اخبار مرتبط  این شرکت می گوید پس از آنکه مقررات تنظیم کننده اتحادیه اروپا از مزایای آن بیشتر از خطرات لخته شدن خون است ، واکسن J&J Covid-19 در اروپا از سر گرفته می شود - RT World News

در ژوئن سال جاری ، رسانه های اسپانیایی گزارش دادند که یک مرمت کننده مبلمان در والنسیا از یک مجموعه دار هنری 1200 یورو (1400 دلار) به عنوان “پاک کردن“یک کپی از” تصور بی عیب و نقص “، نقاشی شده توسط هنرمند مشهور قرن 17 ، بارتولومه استبان موریلو. با این حال نتیجه هیچ چیزی شبیه به نسخه اصلی نبود.
همچنین در rt.com
اول “میمون مسیح” حالا مریم مقدس نیز؟ یکی دیگر از آثار هنری اسپانیایی که توسط “ترمیم” بسته بندی شده خسته شده استبه دنبال آن حادثه ، انجمن حرفه ای ترمیمگران و محافظه کاران اسپانیا (ACRE) خواستار کنترل دقیق تر در مورد افرادی که مجاز به بازسازی آثار هنری هستند ، شده است ، اما ظاهراً تأثیر زیادی ندارد.

“این یک ترمیم نیست ،” ACRE با عصبانیت توییت کرد.

پالنسیا شهری در استان کاستیا و لئون در شمال اسپانیا است که تقریباً در نیمه راه بورگوس و والادولید واقع شده است. این بیشتر با کلیسای جامع گوتیک سان آنتولین شناخته می شود که در سال 1504 به پایان رسید. خوشبختانه ، تاکنون توسط “مرمتگران” دست نخورده باقی مانده است.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *