به نظر می رسد که تركیك ووهان از Covid-19 “كاری معقول است” ، آب سرد را در توطئه ویروس های ساخته شده توسط انسان قرار می دهد – RT World News

یک کارشناس ارشد کارگروه کاوید-کاوید 19 با بیان این مطلب که کورو ویروس در یک آزمایشگاه چینی ایجاد شده است ، اظهار داشت که این تئوری توسط علم پشتیبانی نمی شود ، زیرا رئیس جمهور آمریکا بدون در نظر گرفتن سرزنش همچنان پکن را مقصر می داند.

در مورد احتمال وجود پاتوژن کشنده سوال شد “ساخته دست بشر” در یک آزمایشگاه در جلسه توجیهی کاخ سفید جمعه ، دکتر آنتونی فاشی ، عضو برجسته کارگروه ، نظریه سوداگرانه را کنار گذاشت ، و بیان کرد که کورو ویروس را به تمام احتمال از طبیعتاً از حیوانات به انسان منتقل می کند.

جهش هایی که برای رسیدن به جایی به وجود آورد که اکنون در آن است کاملاً با پرش یک گونه از یک حیوان به انسان سازگار است.
همچنین در rt.com
همانطور که دولت ترامپ نظریه توطئه مبدأ Covid-19 “آزمایشگاه چین” را قانونی می کند ، “WMD” عراقی را بخاطر بسپارید.گفتگوی کوتاه فوچی با خبرنگاران در حالی صورت می گیرد که رئیس جمهور دونالد ترامپ به طور فزاینده ای برای پاسخ مستقیم به ویروس فشار می آورد “ظهور” از یک آزمایشگاه در ووهان ، چین. پیش از این با بیان اینکه کاخ سفید به دنبال ریشه های گسترده تر عروق کرونو ویروس از جمله تئوری آزمایشگاه است ، ترامپ در روز جمعه بیشتر وزنه برداری کرد و گفت: ما در حال مشاهده آن هستیم. افراد زیادی به آن نگاه می کنند. به نظر می رسد معقول است. “

“آنها درباره نوع خاصی از خفاش ها صحبت می کنند ، اما آن خفاش در آن منطقه نبود … آن خفاش در آن منطقه مرطوب فروخته نمی شد ،” رئیس جمهور گفت ، با تردید در مورد اینکه آیا ویروس به انسان در بازار عمده فروشی غذاهای دریایی هوانان ووهان منتقل شده است.

بنابراین بسیاری از اتفاقات عجیب و غریب اتفاق می افتد ، اما تحقیقات زیادی در حال انجام است و ما می خواهیم آنها را کشف کنیم.

تعدادی از گزارش های اخیر زندگی را در تئوری توطئه نفس کشیده اند که کرو ویروس از انستیتوی ویروس شناسی با امنیت بالا ووهان فرار کرده است ، در حالی که فاکس نیوز و واشنگتن پست در حال اجرای داستان های این هفته ، وام های معتبر به این ایده را از طریق منابع دولتی عمدتا ناشناس می دانند.

اخبار مرتبط  رئیس سازمان بهداشت جهانی هشدار داد در برابر "ملی گرایی واکسن" ، زیرا 172 کشور عضو برنامه توزیع واکسن جهانی Covid-19 شده اند - RT World News
همچنین در rt.com
ترامپ می گوید تحقیقات آمریکا “بسیار دقیق” در باب Covid-19 ، از رد “منابع” فشار روایت آزمایشگاه چینی امتناع می ورزداگرچه تعدادی از کارشناسان به طور آزمایشی سطح Covid-19 را صفر در ووهان قرار داده اند ، اما حكم علمی هنوز در این مورد سؤال ندارد ، با یك مطالعه اخیر توسط دانشگاه كمبریج به این نتیجه رسیده است كه ویروس ممكن است نتیجه گیری كند كه این ویروس احتمالاً در جاهای دیگر ظهور كرده است.

“اگر من برای پاسخ دادن به من فشار بیاورم ، می گویم گسترش اصلی بیشتر در جنوب چین از ووهان آغاز شده است.” پیتر فورستر ، متخصص ژنتیک کمبریج ، گفت که این اثبات عینی است “فقط می توان از تجزیه و تحلیل خفاش های بیشتر ناشی شد.”

کاخ سفید به عنوان طرفداران نظریه های رقیب در ژورنال های علمی و بخش های اظهارنظر اینترنتی ، اقدام به حمله ی بلاغی به پکن در هفته های اخیر کرده است که ترامپ بارها کشور را به پنهان کردن اطلاعات در مراحل اولیه شیوع آن متهم می کند. رئیس جمهور همچنین عصبانیت خود را به سازمان بهداشت جهانی (WHO) معطوف كرد و بودجه آژانس را در حالی كه ادعا می كرد چینی ها را چسبیده است ، مسدود كرد “سرپوش گذاشتن،” اگرچه او هنوز مدرکی را برای این ادعا ارائه نکرده است.
همچنین در rt.com
سلام “Chinagate”: چرا سرزنش پکن همه عصبانیت این چرخه انتخابات ایالات متحده استفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *