به گزارش “محرمانه” سازمان ملل ، کره شمالی “احتمالاً” هسته های مینیاتوریزه را برای جا دادن موشک های بالستیک توسعه داده است – RT World News

براساس گزارشی که به شورای امنیت سازمان ملل متحد داده شده ، پیونگ یانگ به احتمال بسیار زیاد کلاهک هستهای را توسعه داده است که می تواند موشک های بالستیک را در زرادخانه خود جای دهد و در برنامه تسلیحات خود پیشرفت های دیگری نیز دارد.

“محرمانه” گزارش سازمان ملل متحد که روز دوشنبه توسط رویترز به دست آمده است ، خاطرنشان می کند که چندین کشور ناشناس پیونگ یانگ را ارزیابی کرده اند “احتمالاً دستگاه های هسته ای مینیاتوری ساخته شده برای قرار گرفتن در کلاهک موشک های بالستیک خود توسعه داده است.”

“جمهوری دموکراتیک خلق کره در ادامه برنامه هسته ای خود ، از جمله تولید اورانیوم بسیار غنی شده و ساخت رآکتور آب سبک آزمایشی ،” در این گزارش آمده است که کشور عضو دیگری کشور را منعقد کرده است “در حال ادامه تولید سلاح های هسته ای است.”
همچنین در rt.com
کیم جونگ اون می گوید سلاح های هسته ای ایمنی N. کره را تضمین می کنداخبار مرتبط  اردوغان می گوید ماکرون به "درمان بهداشت روان" نیاز دارد و آزادی مذهب را درک نمی کند - RT World News

این گزارش اولین بار نیست که ادعا می کند پیونگ یانگ با موفقیت سلاح هسته ای را مینیاتوری کرده است ، با این حال ، با یک گزارش اطلاعاتی 2017 ایالات متحده نیز اعلام کرد کره شمالی توانایی تولید کلاهک هایی را دارد که به اندازه کافی کوچک باشد تا در داخل یک موشک جای بگیرد. اجازه می دهد تا آن را به اهداف در سرزمین اصلی ایالات متحده برسد.
همچنین در rt.com
خواهر تأثیرگذار کیم می گوید: “ما دیگر بار دیگر وقت خود را از دست خواهیم داد”: N. کره اکنون هم اکنون نشست دیگری در ایالات متحده برگزار نخواهد کردفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *