به گفته مقامات 1،290 تلفات “تأخیر و حذف شده” تعداد تلفات ووهان در چین 50٪ افزایش یافته است – RT World News

شهر چینی ووهان – صفر برای بیماری همه گیر کوروی ویروس – تعداد مرگ و میر خود را مورد تجدید نظر قرار داده و تعداد کل آن را تنها با کمبود 1.300 کشته ، افزایش داده است ، که مقامات می گویند به دلیل “تأخیر” و “حذفیات” گزارش نشده است.

مقامات ووهان روز جمعه 1290 کشته دیگر را به شمار تلفات این شهر افزودند و آمار کلی را در حدود 50333 عفونت و 3889 تلفات در اولین مرکز ویروس قرار دادند. تجدید نظر لازم بود “آدرس دهی به گزارش های نادرست ، تأخیرها و حذف موارد” ، مقامات شهر گفتند ، با اینكه تعداد جدید مرگ ونها را حدود 50 درصد افزایش می دهد.

وی گفت: “در مرحله اولیه بیماری همه گیر ، به دلیل ظرفیت کافی برای پذیرش و درمان ، تعداد کمی از موسسات پزشکی نتوانستند به موقع با سیستم پیشگیری و کنترل بیماری ارتباط برقرار کنند.” مقامات بهداشتی ووهان گفتند ، الف “بررسی آماری” برای اصلاح ارقام انجام شده است.

از نظر عینی ، گزارش های دیرهنگام ، گزارش های از دست رفته و موارد مثبت کاذب وجود داشته است.
همچنین در rt.com
چین گزارش خبری راجع به Covid-19 را رد می کند ، می گوید WHO که هیچ مدرکی در آزمایشگاه ساخته نشده استاپیدمی کورون ویروس در ووهان مدتی در اواخر سال گذشته برگزار شد که گفته می شود با یک بازار حیات وحش در این شهر ارتباط دارد. شیوع این بیماری به یک بحران بهداشت جهانی رسیده است و بیش از 2.1 میلیون نفر را آلوده کرده و نزدیک به 145000 نفر را در سراسر جهان کشته است.

اخبار مرتبط  ناسا تصویر خیره کننده ای از سیاره به اندازه زمین را در اختیار دارد که می تواند زندگی بیگانگان را در خود جای دهد - RT World News

در طی یک سری اقدامات قرنطینه تهاجمی ، چین توانست در ماه مارس شیوع ویروس را در حدود 85000 مورد مهار کند ، در هفته های اخیر تنها یک ترفند از بیماران جدید را مشاهده کرد ، در حالی که اروپا و ایالات متحده از آن زمان به مهمترین نقاط مهم برای این کشور تبدیل شده اند. پاتوژن کشنده

آمار نسبتاً کم مرگ و میر چین – که به طور کلی هرگز 5000 نفر را شکست – اتهاماتی را از سوی مقامات آمریکایی برانگیخت ، که اصرار دارند این کشور کشته شدگان و موارد جدیدی را به شدت گزارش نکرده است و پکن با سازمان بهداشت جهانی توطئه کرده است. “سرپوش گذاشتن” میزان بحران آن با این حال ، شواهد اندکی برای تأیید این ادعا ارائه شده است.

در همین حال ، ایالات متحده تلاش کرده است تا شیوع خود را تحت کنترل خود در پیش بگیرد ، از قرنطینه در سراسر کشور پیروی می کند ، در حالی که اقدامات محدودیت را تا حد زیادی به عهده دولت های ایالتی می گذارد. علیرغم بی تاب بودن کاخ سفید برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده ، رئیس جمهور دونالد ترامپ روز پنجشنبه به ایالت ها اجازه داد که تصمیم بگیرند چه زمانی قفل های خود را بردارند و در مقابل اشتیاق قبلی خود تصمیم گرفتند تا هرچه سریعتر محدودیت ها را کاهش دهند.
همچنین در rt.com
“یک قدم دقیق در هر زمان”: ترامپ از برنامه 3 مرحله ای برای بازگشایی ایالات متحده از قفل های Covid-19 پرده برداشتفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *