به گفته کارشناسان ، پیونگ یانگ در هنگام رژه نظامی موشک بالستیک قاره پیمای BRAND NEW را نشان می دهد – RT World News

ارتش کره شمالی در هنگام رژه نظامی روز شنبه یک موشک بالستیک قاره پیمای متحرک جدید به نمایش گذاشته است ، موشکی که به گفته کارشناسان بزرگتر از هر نوع سلاح قبلاً در نوع خود است.

چهار دستگاه ICBM از نوع جدید توسط وسایل نقلیه پرتاب کننده 11 محور حمل شده و ممکن است این سیستم جدید اسلحه ای باشد که دولت کره شمالی در دسامبر سال گذشته به وجود آن اشاره کرد.

به نظر می رسد این گلوله ها نسخه بزرگتری از Hwasong-15 ، ICBM است که اولین آزمایش خود را در نوامبر 2017 انجام داده است. این آزمایش ترس امنیتی را برانگیخت ، زیرا کارشناسان اظهار داشتند که دامنه مشخص شده آن قاره آمریکا را در یک توانایی قابل توجه قرار می دهد.

پیونگ یانگ بلافاصله جزئیات بیشتری در مورد توانایی موشک جدید ارائه نکرد. رهبر معظم کیم جونگ اون ، که در این مراسم سخنرانی کرد ، به هیچ وجه از ایالات متحده نام نبرد. با این حال وی متعهد شد که توانایی بازدارندگی بیشتر کشور را افزایش دهد.

اخبار مرتبط  نخست وزیر و وزرای نروژ برای فیلم رقص جشن - تمجید و تمسخر کسب کردند - RT World News
همچنین در rt.com
کیم جونگ اون می گوید سوسیالیسم کره شمالی را از Covid-19 نجات داد ، حتی یک نفر هم به آن مبتلا نشدبا این حال ، رونمایی از سلاح جدید برای ناظران کاملاً تعجب آور نبود. چند روز قبل از برگزاری رژه ، رسانه های کره جنوبی با استناد به منابع گفتند که این اتفاق ممکن است رخ دهد.

پیونگ یانگ همچنین آنچه را که به نظر می رسد موشکهای بالستیک زیردریایی (SLMB) با عنوان “Pukguksong-4A” است ، نشان داد که قبلاً استفاده نشده بودند. کره شمالی نوع جدیدی از SLMB ، Pukguksong-3 را در اکتبر 2019 آزمایش کرد و نشان داد که می تواند حداقل 450 کیلومتر پرواز کند.

یک سیستم پدافند هوایی جدید و آنچه به نظر می رسد نسخه جدید یک تانک اصلی جنگی است نیز برای اولین بار در هنگام رژه نظامی نشان داده شد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *