بولسونارو برزیل روزنامه نگاران را “wimps” خواند ، می گوید که احتمال تحمل Covid-19 کمتر است – RT World News

رییس جمهور برزیل ، جیر بولسونارو ، ضمن اعتراض به ورزشکاری خود برای بهبودی از بیماری کروناویروس ، اظهار داشت که خبرنگاران که او را در پاسخ همه گیر قرار داده اند ، شانس کمتری برای ضرب و شتم این بیماری دارند.

بولسونارو که ماه گذشته ویروس مثبت را آزمایش کرد و اولین نتیجه منفی خود را پس از دو هفته مبارزه با بیماری دریافت کرد ، به دلیل شک و تردیدهای خود درباره Covid-19 به شدت مورد انتقاد قرار گرفت.

رسانه ها او را به وظیفه مخالفت صوتی خود در برابر قفل شدن و بیرون آمدن در ملاء عام بدون ماسک سوق داده اند. انجمن رسانه های برزیل حتی پس از برداشتن این ماسک در کنفرانس مطبوعاتی در اوایل ماه گذشته هنگام اعلام خبر اینکه وی هنوز هم برای آزمایش عروق کرونر مثبت است ، تهدید کرد که از بولسونارو شکایت خواهد کرد.
همچنین در rt.com
جامعه رسانه ای برزیل به SUE Bolsonaro بعد از ایستادن در کنار خبرنگاران و حذف MASK در حالی که اعلام کرد وی مثبت استسخنان جنگ بین بولسونارو و رسانه ها روز دوشنبه در طی یک اتفاق جدید رخ داد “شکست Covid-19” در این واقعه ، رهبر برزیل باعث خشم خبرنگاران شد و اظهار داشت كه اگر آنها ویروس را منقبض كنند ، احتمالاً از اینكه مردم از نظر جسمی مانند او بمیرند ، از آن می میرند.

شما فقط می دانید که چگونه بد را انجام دهید ، از یک قلم استفاده کنید تا بیشتر برای شر. شانس زنده ماندن شما کمی پایین است.

بولسونارو در ماه مارس اظهار داشت كه در صورت ابتلا به ويروس ، وي “نیازی به نگرانی نیست” به خاطر او “به عنوان یک ورزشکار”.

بولسونارو هنگامی که سرانجام این بیماری را منقبض کرد ، اظهار داشت که دچار تب و همچنین ضعف عضلانی و ضعف عضلانی شده است ، اما اصرار داشت علائم وی ضمن اشاره به ایزوله ای که وی باید تحمل کند خفیف است. “ناگوار.”

روز دوشنبه ، بولسونارو دوباره بر نقش خود تأکید کرد “تاریخ به عنوان یک ورزشکار” در بهبودی خود بازی کرد و در عین حال هدف رسانه ها را نیز گرفت.

این تاریخچه از یک ورزشکار ، مطبوعات بر روی آن جشن می گیرند ، اما وقتی (Covid-19) یکی از شما را شکست داد ، شانس زنده ماندن شما کمی پایین است.

برزیل در حال تجربه بدترین شیوع ویروس در جهان بوده است و فقط از آمریکا عقب مانده است. از روز یکشنبه ، بیش از 3.6 میلیون مورد ویروس گزارش شده است ، از جمله بیش از 114000 نفر که بر اثر این بیماری جان باختند.

اخبار مرتبط  مخازن برای گرفتن! کوهنوردان اسرائیلی مخازن جنگی رها شده ، قفل شده و بارگذاری شده در بلندی های جولان را کشف می کنند - RT World News

مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *