بچه های اعضای ایتالیایی “پابلو اسکوبار” و اعضای مافیایی به طور دروغی مبلغ 560،000 دلار در برنامه درآمد اصلی دولت برای فقرا را مطالبه می کنند – RT World News

قبیله های مافیایی ایتالیا با ادعای یارانه های دولتی که به منظور کمک به مردم فقیر طراحی شده است ، به طور غیرقانونی شلیک شده اند. گیرندگان پرداخت شامل فرزندان یک پروردگار مشهور مواد مخدر لقب “پابلو اسکوبار ایتالیا” است.

پلیس مالیاتی ایتالیا گفت ، حدود 101 رئیس جرم و اعضای چندین قبیله مافیایی به طرز کلاهبرداری مطالبات و دریافت برنامه های “کمک های مالی شهروندی” را با هدف کمک به خانواده های فقیر و بیکاران انجام داده اند. قبیله های مورد نظر از منطقه جنوبی کالابریای این کشور آمده اند ، که سندیکاهای جنایتکارانه ظالمانه که تحت نام چتر شناخته می شوند ‘Ndrangheta.
همچنین در rt.com
ایتالیا نسبت به “راهروهای جهانگردی” بین کشورهای اتحادیه اروپا به صورت هشدار داد ، خواستار بازگشایی همه مرزها در یک لحظهدر میان کسانی که دریافت وجه دریافت کرده اند فرزندان روبرتو پانونزی هستند. وی که با نام “پابلو اسکوبار ایتالیایی” و با نام مستعار “Bebe” (عزیزم) شناخته می شود ، وی توسط پلیس مالیات توصیف می شود: “یکی از بزرگترین کارگزاران کوکائین در جهان ،” فرزند ارشد او ، آلساندرو پانونزی ، با دختر یک تولید کننده عمده کوکائین در کلمبیا ازدواج کرده است و وی به جرم واردات شناخته شده است. “چند تن” پلیس گفت که مواد مخدر به ایتالیا ،

اخبار مرتبط  ماکرون متعهد شد پلیس مرزی اضافی فرانسه را در میان "تهدید تروریسم در حال رشد" - RT World News

به طور کلی ، طوایف مافیایی موفق به پرداخت حدود 516،000 یورو (566،000 دلار) از پرداخت رفاه شده اند – و این پول اکنون توسط مقامات ایتالیایی مصادره می شود.

سال گذشته معرفی شده است ، طرح “درآمد شهروندی” به افرادی که معیارهای خاصی را رعایت می کنند اجازه می دهد تا حداکثر 780 یورو (856 دلار) در ماه جمع کنند. فقط شهروندان دارای سطح زندگی پایین اثبات شده می توانند برای این برنامه درخواست کنند و در صورتی که درگیر فعالیت های جویای کار نباشند ، مزایا را از دست می دهند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *