بیشتر آلمانی ها مخالف رفع محدودیت ها هستند زیرا دولت مرکل قصد دارد درباره شل کردن تعرفه Covid-19 صحبت کند – RT World News

در یک نمایش شگفت انگیز از نظم و انضباط (یا سکوت خاموش) ، اکثر آلمانی ها مخالف کاهش محدودیت های خاموش کردن هستند ، که برلین و ایالت ها در این هفته در نظر خواهند گرفت ، با برخی خواستار این هستند که حتی امروز سخت تر شود.

طبق نظرسنجی جدید YouGov که برای خبرگزاری DPA انجام شده است ، مشخص شده است که 44 درصد از شهروندان از احتمال تمدید بسته شدن کشوری در خارج از مهلت موجود در تاریخ 19 آوریل حمایت کردند. جالب اینجاست که 12 درصد موافق این بودند که آن را دقیق تر کنند.

در مقابل ، فقط 32 درصد از کسانی که می گویند “بله” برای استراحت خاموش کردن ، “8” می خواهند دولت آن را به طور کامل برداشته کند – حتی اگر کشورشان با تعداد پرونده های کووید 19 که از مرز آستانه 127000 فراتر رفته ، در رتبه پنجم قرار دارد. طی روزهای گذشته

سایر یافته های نظرسنجی آلمانی ها را به عنوان نظم و انضباط کلیشه و مسئول نشان می دهد. 78 درصد اظهار داشتند که کاملاً از ممنوعیت دولت در تحرک عمومی و قوانین استاندارد دوری اجتماعی پیروی می کنند ، در حالی که 18 درصد اعتراف کرده اند که این کار را تا حدی انجام می دهند.

این نظرسنجی می تواند رهبران آلمان را در موقعیتی کاملاً ناخوشایند قرار دهد ، زیرا آنها – مانند برخی دولت ها در سراسر اروپا – در مورد بحث در مورد کاهش محدودیت ها در روزهای آینده هستند.

اخبار مرتبط  ایران روز ارتش را با یک رژه منحصر به فرد برای ارتقاء بهبود در بحران کرونوی ویروس (VIDEO) جشن می گیرد - RT World News

این دوشنبه ، صدراعظم آنگلا مرکل و روسای 16 کشور آلمان توصیه هایی از آکادمی ملی علوم را خواهند شنید و پس از آن درباره دولت فدرال صحبت می کنند. این توصیه در مورد اینکه آیا به کشور اجازه می دهد به عادی برگردد یا خیر ، بسیار سنگین خواهد بود.

هفته گذشته ، این موضوع بحث های داغ را در میان سیاستمداران محلی برانگیخت و برخی پیش بینی های هشدار دهنده در صورت کاهش اقدامات محدود کننده ، هشدار داد. “خاموش شدن دوم مقابله با اقتصادی و اجتماعی دشوار خواهد بود.”هشدار نخست وزیر بادن-وورتمبرگ وینفرد کرتشمان.

https://www.youtube.com/watch؟v=EGXH1KJ8X6o

در همین حال ، همتای وی در نورترهین-وستفالن آرمین لاشت خواستار شد “نقشه راه که به ما راه رسیدن به مسئولیت پذیری عادی را نشان می دهد ،” ادعا می کنند که “گسترش ویروس هر روز کند می شود.”

آلمان ظاهراً سایر كشورهای اتحادیه اروپا – از جمله اتریش ، ایتالیا و اسپانیا – را كه به سمت راه خروج از بند بسته بودند ، مورد توجه قرار می دهد و به بازرگانان كوچك اجازه می دهد كه كارمندان جدید را مجدداً بازگشایی كنند و افراد غیر ضروری نیز به كار خود برگردند.

اگر این داستان را دوست دارید ، آن را با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *