بیش از نیمی از پرستاران فرانسوی در آستانه فرسودگی شغلی در میان بیماری همه گیر Covid-19 – نظرسنجی – RT World News

یک بررسی جدید نشان می دهد بیش از نیمی از پرستاران فرانسوی به دلیل فشاری که همه گیر در حال انجام بر پزشکان این کشور وارد کرده است ، در حال سوختن هستند.

اتحادیه ملی پرستاران فرانسه گفته است که حدود 57 درصد از پرستاران فرانسه از ابتدای شیوع بیماری همه گیر وضعیت خود را “وضعیت فرسودگی حرفه ای” توصیف کرده اند و نتایج بررسی حدود 60،000 پرستار را در سراسر کشور منتشر کرده است.

تقریباً نیمی از پرستاران سوخته معتقدند که ممکن است خستگی آنها بر توانایی آنها در انجام وظایف حرفه ای تأثیر بگذارد. این بررسی نشان می دهد که آنها به دلیل همه گیری ویروس با مشکلات طاقت فرسا دست و پنجه نرم می کنند و از هر ماه پنجم یک نفر قادر به تعطیلات نیستند.

اتحادیه خاطرنشان کرد ، قبل از اینکه بیماری همه گیر در اوایل سال جاری به فرانسه برسد ، فقط 33 درصد از پرستاران کشور گفتند که آنها “دوره خستگی حرفه ای” را سپری کرده اند.
همچنین در rt.com
زمان پولشویی؟ مطالعه ادعا می کند Covid-19 می تواند با پول نقد به مدت 28 روز زنده بمانددر حالی که فرانسه دارای ارتش عظیمی از 700000 پرستار است ، در حال حاضر حدود 34000 پست پرستاری خالی است. علاوه بر این ، 37 درصد از پرستاران فکر می کردند که در طی همه گیری شغل خود را تغییر دهند ، در حالی که 43 درصد شک دارند که 5 سال دیگر همچنان پرستار باشند.

اخبار مرتبط  گرتا تونبرگ می گوید که اعتراضات BLM و "بحران تاج" طرحری برای مبارزه با تغییرات آب و هوا - RT World News

فرانسه با ثبت بیش از 730،000 مورد ویروس کرونا ویروس کرونا در میان کشورهای مبتلا به همه گیر بیماری های اروپایی قرار دارد که با تعداد 880،000 مورد فقط از اسپانیا عقب است. تقریباً 33000 نفر در سراسر فرانسه در معرض ویروس قرار گرفته اند ، آمار جدید دانشگاه جان هاپکینز نشان می دهد. در سطح جهان ، شمار ویروس کرونا به سرعت در حال نزدیک شدن به مرز 37.5 میلیون نفر است ، در حالی که بیش از 1 میلیون نفر توسط این بیماری کشته شده اند. ایالات متحده ، هند و برزیل با بیش از نیمی از پرونده های جهانی Covid-19 بیشترین آسیب را متحمل شده اند.
همچنین در rt.com
Covid-19 وضعیت “در نقطه اوج” انگلیس ، معاون رئیس ارشد پزشکی انگلیس هشدار می دهد در حالی که لندن محدودیت های جدیدی را برنامه ریزی می کندفکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *