بیش از 10 درصد از داروهای آلوده به Covid-19 “در برخی کشورها” – رئیس WHO – RT World News

رئیس سازمان بهداشت جهانی گفت ، کووید 19 همچنان آلوده به هزاران نفر در سراسر جهان است و کارمندان مراقبت های بهداشتی نیز از این قاعده مستثنی نیستند ، گفت که نسبت بالای داروهای تحت تأثیر این بیماری منبع ناراحتی بزرگی است.

“ما بویژه از تعداد زیادی از عفونت های گزارش شده در بین کارکنان بهداشتی نگران هستیم.” Tedros Ghebreyesus مدیر کل WHO در آخرین جلسه خبری خود در روز جمعه گفت. وی خاطرنشان کرد: تعداد فزاینده ای از داروها که تحت تأثیر این بیماری قرار دارند ، خطر ابتلا به این بیماری را برای همه افراد ایجاد می کند ، زیرا چنین پیشرفت هایی توانایی هر سیستم بهداشت ملی را در مقابله با ویروس کاهش می دهد.
همچنین در rt.com
هیچ کس چیزی نمی داند: غرب به چهره های Covid-19 به چین اعتماد ندارد ، اما آیا تعداد این افراد معنادارتر است؟“در برخی کشورها گزارشی از بیش از 10 درصد از کارکنان بهداشتی وجود دارد که آلوده هستند.” وی گفت ، افزود شواهد از چین ، ایتالیا ، سنگاپور ، اسپانیا و ایالات متحده نشان می دهد که پرسنل پزشکی در خارج از مراکز درمانی آلوده می شوند. “این یک روند نگران کننده است.”

با این حال ، هنوز مشخص نیست که این مشکل چقدر گسترده است. طبق گزارش رسانه ها از اواخر ماه مارس ، پزشكان بین 8 تا 14 درصد كل موارد ویروس تاج گذاری در كشورهایی از جمله ایتالیا و اسپانیا را شامل می شدند كه هزاران نفر از كاركنان مراقبت های بهداشتی آنها آلوده بودند. بیش از 100 پزشک تنها در اوایل آوریل از کووید 19 در ایتالیا درگذشت. با این حال ، هنوز مشخص نیست که چه درصد از کل کارمندان مراقبت های بهداشتی در این کشورها به این بیماری مبتلا شده اند.

اخبار مرتبط  دست کم 2 سرباز کشته شده در حمله شبه نظامیان به پلیس شبه نظامی در کشمیر تحت کنترل هند - RT World News

در سایر کشورهای اروپایی ، شیوع ویروس نشانه های کندی را نشان می دهد. این تعداد حتی باعث شده است نروژ ، دانمارک ، جمهوری چک و اتریش تصمیم بگیرند که قوانین انزوا سختی را برای جلوگیری از انتقال Covid-19 اعمال کنند. آلمان همچنین در نظر دارد برخی از اقدامات محاصره خود را کاهش دهد. ژاپن و سنگاپور در نیمه راه دنیا گام های مشابهی برداشته اند.
همچنین در rt.com
به گزارش هلند ، میزان مرگ و میر 2000 هندی بالاتر از حد متوسط ​​است ، و نشان می دهد که تعداد کرونا ویروس هلندی ممکن است بسیار بالاتر از حد انتظار باشدبا این وجود ، گبریوز هشدار می دهد که تمایلی برای رهایی مردم – و اقتصادها – از چنگال اقدامات ضد ویروس ، ممکن است باعث خنثی شدن این کشورها شود.

“WHO می خواهد محدودیت های خود را به اندازه هر کسی افزایش دهد. در عین حال ، رفع سریع سرعت محدودیت ها می تواند به تجدید حیات منجر شود. “ او گفت. رئیس آژانس بهداشت عمومی سازمان ملل متحد همچنین گفت كه این بیماری همه كسی در سیستم های بهداشت و درمان ملی در سراسر جهان – به ویژه در كشورهای پیشرفته – كاملاً نشان داده است.

هیچ کشوری مصون نیست. هیچ کشوری نمی تواند ادعا کند که دارای یک سیستم بهداشتی قوی است. ما باید واقعاً صادق باشیم و این مشکل را ارزیابی و برطرف کنیم.

ماه گذشته پس از گسترش سریع در سراسر جهان ، WHO ماه گذشته توسط WHO همه گیر شد. تا به امروز بیش از 1.6 میلیون مورد تأیید شده ثبت شده است و این بیماری جان بیش از 100000 نفر را گرفته است.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *