بیش از 100،000 تخلیه شده در جنوب غربی چین که در اثر وقوع سیل در دهه های گذشته آسیب دیده است (VIDEO) – RT World News

مقامات استان سیچوان در جنوب غربی چین برای اولین بار هشدار اضطراری سیل را به بالاترین سطح رساندند زیرا رودخانه های محلی ساحل خود را شکسته و شهرها را آب گرفتند و باعث ایجاد تخلیه های گسترده شدند.

بارندگی مداوم در حدود 70 سال بدترین سیل را در سیچوان ایجاد کرده است. بیش از دوازده رودخانه اصلی این منطقه با آبهای پر و لکه و لکه دار مناطق شهری که در مناطق شهری جاری شده اند ، از رودخانه های خود عبور کرده اند. خیابان های لشان – یک شهر بزرگ استانی واقع در محل تلاقی دو رودخانه – تقریباً به طور کامل در آب غرق شده است.

https://www.youtube.com/watch؟v=8SjqkyXzuNg

فیلم های منتشر شده توسط آژانس خبری ویدئویی Ruptly مزارع ، خیابان ها و بزرگراه های موجود در شهر ویران شده غرق در آب سیلاب را نشان می دهد. افراد محلی می توانند در خیابان های سیل زده مشغول پرسه زدن یا حرکت در قسمت های غوطه وری در قایق ها و قایق های بداهه باشند.

پس از قطع سیل دسترسی به جاده ، بیش از 1000 نفر از ساکنان شهر در جزیره فنگژو رنج کشیده شدند. زیرا اورژانس مجبور شده بود تقریباً یک روز از طریق هلیکوپتر غذا و آب را به آنها تحویل دهد زیرا نزدیک به یک روز از کمبود تأمین رنج می برد.

اخبار مرتبط  فعال حقوق بشر اویان هیرسی علی به دلیل دفاع از جی کی روولینگ در بحث و گفتگوهای فرامرزی با واکنش جدی روبرو شد - RT World News

این سیلاب همچنین غول پیکر لشان بودا ، یک مجسمه سنگی به طول 71 متر با طول 71 متر واقع در خارج از شهر را تحت تأثیر قرار داد. این آبها به انگشتان دست رسیده است – اولین کسی که در تاریخ چین مدرن به عنوان میراث جهانی یونسکو اعلام شد – پلیس را وادار به اتخاذ تدابیری برای حفاظت از این سایت کرد.

به گفته رسانه های چینی ، بیش از 100000 نفر از مناطق مختلف سیل زده استان سیچوان تخلیه شده اند.
همچنین در rt.com
هزاران نفر در استان هوبئی چین پس از سیل و رانش زمین تخلیه شدندفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *