بیش از 100 نفر در اعتراضات بیروت در میان درگیری ها ، گزارش ها از آتش سوزی و تیراندازی پلیس زخمی شدند – RT World News

صلیب سرخ گفت: بیش از 100 نفر در جریان اعتراضات در پایتخت لبنان بر اثر انفجار گسترده در اوایل این هفته زخمی شدند. حداقل 32 نفر به بیمارستان منتقل شدند.

هزاران معترض معترض در مرکز بیروت جمع شدند و تلاش کردند تا به پارلمان راه یابند و با پلیس درگیری کردند.

تظاهرکنندگان با استفاده از گاز اشک آور و وسایل دیگر ، اقدام به پرتاب سنگ و پرتابه به پلیس ضد شورش کردند تا منطقه را متفرق کنند.

گزارش های رسانه ای ادعا می کنند که اجرای قانون از گلوله های لاستیکی و حتی آتش زنده علیه جمعیت استفاده کرده است. عکس های این صحنه که در رسانه های اجتماعی بارگذاری شده است ، افراد خونین زیادی را نشان می دهد که دارای جراحات جدی به نظر می رسند.

شاهدان عینی گفتند که در میان ناآرامی های جاری آتش سوزی در میدان شهدا آتش گرفته است.

در یک مقطع ، وزارت امور خارجه توسط معترضین شکسته شد و در آنجا بنری آویزان شد و خواستار بیروت زدایی بیروت شد.

اخبار مرتبط  "پروژه تحقیقاتی" بودجه ارتش آمریكا بی سر و صدا ردیابی تلفن های همراه در سایت های نظامی روسیه و ساختمان های دولتی - رسانه - RT World News

با ادامه خشونت ها ، نخست وزیر لبنان ، حسن دیاب خطاب به ملت گفت كه می خواهد درخواست انتخابات زودهنگام پارلمان را تنها راه حل بحران كند.

https://www.youtube.com/watch؟v=9rijBQHhA_w

معترضان در اثر انفجار بزرگ این هفته در بندر بیروت که نیترات آمونیوم در آن نگهداری می شد ، تحریک شدند. بیش از 150 نفر در اثر انفجار جان خود را از دست دادند و هزاران نفر زخمی شدند و هزاران نفر دیگر بی خانمان مانده اند.
همچنین در rt.com
پس از انفجار گسترده بیروت ، معترضان لبنان سعی می کنند داخل ساختمان پارلمان شوند ، پلیس گاز اشک آور را مستقر کردتحقیقات در مورد این موضوع آغاز شده است ، اما معترضان با استناد به اقدامات نظارت و یا اقدامات امنیتی که با مواد بسیار انفجاری صورت گرفته ، مقصر دولت هستند.

جزئیات به شرح زیر است

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *