بیش از 40 نفر در “تصادف بزرگترین اتوبان امسال” در برزیل در برخورد شدید کامیون و اتوبوس کشته شدند – RT World News

حداقل 41 نفر در نتیجه تصادف با یک اتوبوس و یک کامیون در برزیل جان خود را از دست داده اند. پلیس ارتش گزارش داده است که در پی این تصادف که اوایل روز چهارشنبه در ایالت سائوپائولو رخ داد ، تعداد زیادی زخمی شده اند.

بامداد چهارشنبه این دو وسیله نقلیه در بزرگراهی بین Taguaí و Taquarituba ، در منطقه Avaré ، حدود 350 کیلومتری شهر سائوپائولو با هم برخورد کردند.

رسانه های محلی گزارش دادند که آتش نشانی پیراو برای شرکت در این حادثه در ساعت 6:45 صبح به وقت محلی فراخوانده شده است.

به گفته پلیس نظامی ، این اتوبوس کارمندان یک شرکت نساجی را به محل کار خود می برد که حادثه رخ داد. گفته می شود که این اتوبوس هنگام برخورد مستقیم با کامیون سعی در سبقت گرفتن از وسیله نقلیه دیگری داشته است.

فیلم ها و عکس هایی در شبکه های اجتماعی ظاهر شده که لاشه این دو وسیله نقلیه را نشان می دهد.

الكساندر گوئدس از پلیس نظامی به GloboNews گفت: “این تصادف با است [the] بیشترین تلفات در بزرگراه های امسال. دیگر هیچ بازمانده ای در صحنه وجود ندارد. همه بازماندگان نجات یافتند. ”

گوئدس اواخر صبح چهارشنبه تأیید کرد که تعداد کشته ها به 41 نفر رسیده است.

اخبار مرتبط  آیا این زندگی واقعی است؟ دانشگاه برتر فناوری اطلاعات هند میزبان مراسم تجمع در فضای 3D VIRTUAL - RT World News

به گفته Edson Winckler Filho ، کاپیتان سازمان آتش نشانی ، برخی از اجساد هنوز در لاشه هواپیما مانده اند.

پلیس پیش از این گفته بود که حداقل 15 نفر قبلاً به بیمارستانها منتقل شده اند. تصور می شود همه قربانیان ، راننده کامیون ، در اتوبوس سفر کرده اند.
همچنین در rt.com
آشوبگران به سوپرمارکت برزیل حمله کردند و آتش سوزی کردند پس از اینکه مأموران امنیتی ادعا کردند مرد سیاه پوست را کشتندبرزیل یکی از خطرناک ترین کشورهای جهان برای ایمنی جاده ها است ، که تلفات مربوط به ترافیک تنها توسط هند و چین پیشی گرفته است. داده های منتشر شده توسط سازمان بهداشت جهانی بیان می دارد که 43،698 مورد مرگ و میر ناشی از ترافیک در سال 2018 در جاده های برزیل رخ داده است.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *