بیش از 90،000 پزشک آلوده به Covid-19 در سراسر جهان ، اما تعداد واقعی آنها می تواند دو برابر باشد – گروه پرستاران – RT World News

شورای بین المللی پرستاران (ICN) گفت ، بیش از 90،000 پزشک در سراسر جهان به Covid-19 آلوده شده اند ، که هشدار داد که تعداد واقعی آنها می تواند دو برابر بیشتر باشد و زنگ خطر در مورد کمبود تجهیزات محافظ باشد.

شکل “از 23،000 به ما رسیده است تا ما بیش از 90،000 فکر کنیم ، اما این هنوز یک ارزیابی کم است زیرا همه کشورها را پوشش نمی دهد.” هوارد کاتون ، رئیس ICN ، به رویترز گفت.

اعداد ارائه شده توسط این گروه براساس داده های انجمن های ملی پرستاری ، انتشارات دولتی و گزارش های رسانه ای در 30 کشور انجام شده است. اما رقم واقعی متخصصان بهداشت آلوده می تواند تا 200000 باشد ، این سازمان از میانگین آلودگی شش درصد برای پزشکان و 3.5 میلیون مورد کووید 19 در حال حاضر محاسبه کرده است.

براساس داده های این گروه ، تعداد تلفات در پرستاران نیز از 100 در اوایل آوریل به بیش از 260 رسیده است.
همچنین در rt.com
“رسوایی”: خشم پس از تحقیقات بی بی سی ، عدم موفقیت دولت انگلیس را در زمینه انباشت PPE همه گیر علیرغم هشدارهاماهیت بسیار واگیر Covid-19 و کمبود وسایل محافظ ، حتی توسط ثروتمندترین کشورها ، از ابتدای بیماری همه گیر در ووهان چین در ماه دسامبر ، در حال مشاهده است که تعداد زیادی از پزشکان در حال بیمار شدن هستند. در بسیاری از موارد ، آنها این بیماری را به صورت خشن و از عوارض ناشی از آن درگذشت.

در اوایل این هفته ، اسپانیا – جایی که هم اکنون اپیدمی در حال بهبود است – اعلام کرد که از 250،000 عفونت آن 43،956 یا 18٪ در بین کارمندان بهداشت بوده است. میزان مرگ و میر در بین پزشکان 0.1 درصد تعیین شده است. ایتالیا ، اولین کشور اروپایی است که در اوایل ماه آوریل یک ضربه کروناویروس شدید وارد کرد ، گزارش داد که بیش از 100 پزشک درگیر این بیماری هستند.

اخبار مرتبط  نخست وزیر اسرائیل محاکمه فساد را به عنوان طرح "عزل یک رهبر راستگرای قدرتمند" محکوم کرد - RT World News
همچنین در rt.com
همه گیر Covid-19 نقص های عمیقی را در سیستم مراقبت های بهداشتی شکسته آمریکا نشان می دهدماه گذشته ایالات متحده اعلام كرد كه تنها 27 دارو را به Covid-19 از دست داده است. اما از آنجا که گروه ملی پرستاران یونایتد گزارش داده است ، حداقل 48 پرستار جان باختند ، این تعداد ظاهراً ناقص هستند. مقاله گاردین ، ​​که آمار تلفات در بین پزشکان در طول همه گیری را ردیابی می کند ، همچنین تأکید می کند که تعداد واقعی مرگ و میرها است “خیلی بیشتر” از اطلاعات رسمی پیشنهادی

هیچ آمار دولتی در انگلیس وجود ندارد ، اما اطلاعات مربوط به تلفات در میان کارمندان NHS توسط چندین رسانه محلی – از جمله بی بی سی ، که بیش از 100 کشته در اواخر ماه آوریل گزارش کرده است ، جمع آوری شده است.

پزشکان روسی خودشان مراقب ضررهای خود هستند. لیست موجود در وب سایت ویژه ای که به منظور گرامیداشت پزشکانی که به علت Covid-19 درگذشتند ، ایجاد شده است و در حال حاضر شامل 113 نام است.

متخصصان بهداشت در اکثر کشورها زنگ خطر را صدا زده و حتی از کمبود تجهیزات محافظ شخصی – از ماسک گرفته تا لباس کامل بدن – اعتراض کردند.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *