‘بیل گیتس به دنبال ریزپردازی بشریت است!» مدیر برنده اسکار روسی توطئه واکسن را هل می دهد … مبتنی بر حق ثبت اختراع REAL

کارگردان روسی نیکیتا میخالکوف ادعا می کند بیل گیتس میلیاردر ممکن است به دنبال واکسیناسیون بشریت با میکروچیپ باشد ، به دنبال کنترل مردم و درنهایت “حل” جمعیت بیش از حد است.

بحران در حال وقوع coronavirus ، تعدادی از تئوری های توطئه وحشی را به وجود آورده است ، زیرا برخی در تلاشند دلایل “پنهانی” پشت این همه گیری را پیدا کنند. تعداد انگشت شماری از آنها حول بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس و تلاش های وی برای تولید واکسن علیه Covid-19 می چرخند.

یکی از حق ثبت اختراع مایکروسافت که اخیراً به رسمیت شناخته شده بین المللی دریافت کرده است ، توسط بسیاری از “جویندگان حقیقت” به ویژه نگران کننده است. حق ثبت اختراع WO / 2020/060606 شرح می دهد “سیستم رمزنگاری با استفاده از داده های فعالیت بدن” – اساساً دستگاهی است که می تواند برخی از سکه های دیجیتالی را با استفاده از بدن خود معدن کند. و یا به جای، “اعطای cryptocurrency به کاربر که داده های فعالیت بدن وی تأیید شده است ،” همانطور که حق ثبت اختراع به طور انتزاعی آن را قرار می دهد.
همچنین در rt.com
چرا ما از شر خانواده ها و پول نقد خلاص نمی شویم؟ جهانی گرایان مترقی بودجه سوروس که از Covid-19 استفاده می کنند تا “راه حل های تکنوکراتیک” خود را تحت فشار قرار دهند.حق ثبت اختراع نتوانست از نیکیتا میخالکوف ، کارگردان مشهور فیلم برنده جایزه اسکار ، که کاملاً نظریه ای را در شماره جدید “Besogon TV” (که تقریبا ترجمه شده است به عنوان “منکر شیاطین” ، لقب داده شده است ، “لقب” در جیب که دولت است؟ اپیزود جمعه توسط شبکه تلویزیونی روسیا 24 پخش شد ، اما پس از آن بی سر و صدا از برنامه خود حذف شد و دیگر تکرار نشد – کاری که میخالکوف برای یک عمل از آن گرفته است “سانسور”

میخالکوف ادعا می کند که نام حق ثبت اختراع در آن معنای مخفیانه ای دارد و گیتس را متهم کرد که در واقع به دنبال کاشت انسان با میکروچیپ برای کنترل آنها و پیوند دادن آن با برنامه احتمالی واکسیناسیون است.

قسمت 060606 تا حدودی نگران کننده است. شما احتمالاً این را درک کرده اید ، درست است؟ آیا این یک تصادف یا انتخاب عمدی چنین سمبل است ، که در آخرالزمان جان “تعداد جانوران” نامیده می شود – 666.

سپس میخالکوف در مورد آینده ای ناشناخته که جامعه دیجیتالیزه شده (و ریزپردازنده) به دو بخش نابرابر ، یعنی نخبگان و هواپیماهای بدون سرنشین انسانی که کنترل می کنند تقسیم می شود ، ادامه می دهد. در جستجوی جهانی گیتس “همدستان ،” او به طور جدی انگشت خود را به هرمان گرف ، رئیس بانک دولتی روسیه Sberbank ، طرفدار شناخته شده دیجیتالی شدن جامعه ، انگشت می زند. نظریه این کارگردان توضیح نمی دهد که چگونه این سیستم می تواند مشکل افزایش جمعیت را حل کند – یا اینکه چرا روسیه علاقه دارد رهبری بزرگواران تجاری آمریکا را دنبال کند.

اخبار مرتبط  Wuhan China برای بازگشایی مدارس ، اما همچنان آماده است تا در صورت گسترش Covid-19 به آموزش آنلاین روی بیاورد - RT World News
همچنین در rt.com
“آنها مردم را برای کاشت میکروچیپ آماده می کنند”: مارات صفین ، افسانه تنیس ، تئوری توطئه کروناویروس را به اشتراک می گذاردمانند هر تئوری ظالمانه دیگری که توسط یک افراد مشهور تکمیل شده است ، شماره جدید “تلویزیون Besogon” بصورت آنلاین ویروسی شد و در کمتر از یک روز ، در حدود 700000 بازدید به دست آورد.

نتیجه گیری های میخالکوف ممکن است بسیار دور از ذهن باشد ، و حق ثبت اختراع WO / 2020/060606 به طور مستقیم با گیتس مرتبط نیست ، که از نظر فنی از هیئت مدیره مایکروسافت کناره گیری کرده است تا بر اجرای بنیاد بیل و ملیندا گیتس و همسرش تمرکز کند. در عوض توصیف ، هیچ عنوانی از خرد کردن آن را ذکر نکرده است “سنسورها” همراه با یک “دستگاه” برای ثبت فعالیت بدن یکی از اهداف ادعایی چنین فناوری توصیف شده ، تشویق شیوه زندگی سالم با کاربرانی است که برای انجام تمرینات از آن رمزگذاری شده اند.

آیا پس از آن باید قاتل اعتیاد به مواد مخدره باشد؟ به سختی ، زیرا برخی از برنامه های کاربردی بالقوه Black Mirror-theque از این تکنیک دلخراش می گیرند ، در حالی که بحث در مورد تجاوز فناوری (و اشکال مختلف کنترل) در زندگی روزمره ما هرگز اهمیت بیشتری نداشته است. و کسانی که می ترسند به زور توسط یک شرکت شرور خرد نباشند ، باید ابتدا مقداری جیب های خود را چک کنند “دستگاه ردیابی” تلفن هوشمندی را که داوطلبانه آن را خریداری کرده بودند و به دور خود حمل می کردند ، می نامید.
همچنین در rt.com
آیا بیل گیتس از نیکوکاری خود برای خیر جهان استفاده می کند یا به عنوان یک تمرین قدرت گرفتن ، با یک نگاه به کاخ سفید؟فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *