بیل گیتس و همسر ملیندا پس از 27 سال زندگی مشترک و ساختن 127 میلیارد دلار ثروت از یکدیگر طلاق می گیرند – RT World News

بنیانگذار مایکروسافت ، خیرخواه بیل گیتس و همسرش ملیندا ، طلاق خود را اعلام کردند. این یکی از گرانترین شکافهای تاریخ خواهد بود زیرا این زوج بیش از 127 میلیارد دلار ثروت کسب کرده اند.

تصمیم برای پایان دادن به ازدواج آنها پس از یک سال بود “مقدار زیادی فکر و کار زیاد” روز دوشنبه در بیانیه مشترکی که به زودی زوج پیشین در مورد روابط آنها گفتند.

بیل گیتس 65 ساله و ملیندا 56 ساله اظهار داشتند که در طول 27 سال زندگی مشترکشان زندگی می کنند “سه کودک باورنکردنی تربیت کرد و بنیادی ساخت که در سراسر جهان کار کند تا همه مردم را قادر به زندگی سالم و مولد کند.”

در حالی که آنها قصد دارند با هم در بنیاد بیل و ملیندا گیتس کار کنند ، “دیگر باور نداریم که در این مرحله بعدی از زندگی خود می توانیم به عنوان یک زوج با هم رشد کنیم” آنها گفتند.

اخبار مرتبط  قفل شدن یا این سیاره به آن دست می یابد؟ گاردین "به طور تصادفی" پیشنهاد می کند هر 2 سال یکبار خاموش کردن Covid مانند را برای رسیدن به اهداف آب و هوای پاریس انجام دهید - RT World News

این زوج در سال 1994 در جزیره هاوایی لانای ازدواج کردند. آنها سه فرزند دارند – جنیفر 25 ساله ، روری 21 ساله و فیبی 18 ساله.
همچنین در rt.com
بیل گیتس می گوید “نه” به افتتاحیه اختراع واکسن – اضافه می کند که برای یک کشور ضعیف یک دهه طول نمی کشدطلاق گیتس یکی از گرانترین موارد در تاریخ خواهد بود ، فقط جف بزوس بنیانگذار آمازون ، که ثروت 150 میلیارد دلاری خود را با همسر سابقش مک کنزی اسکات در سال 2019 تقسیم کرد.

این داستان را دوست دارید؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *