“بی نظمی سیستم” کاربران Twitter را در تاریکی تحت فشار قرار داده و حساب های پشتیبانی را کاهش می دهد – اخبار جهانی RT

این خاموشی گسترده که Twitter را تحت تأثیر قرار داده است ، همچنان ادامه دارد ، در حالی که کاربران در سراسر جهان پیام های خطا را دریافت می کنند و می گویند “مشکلی رخ داده است” و قادر به ورود به سیستم نیستند. تیم توییتر گفت که در حال بررسی “بی نظمی سیستم” است.

کاربران توییتر جمعه شب اولین بار در ورود به سیستم و بارگیری توییت ها با مشکل روبرو شدند. در میان دهها هزار گزارش خطا ، تیم پشتیبانی این شرکت اعلام کرد که اینگونه بوده است “کار بر روی رفع یک مشکل” و این کاربران خواهند بود “به زودی به جدول زمانی برگردید.”
همچنین در rt.com
«مشکلی پیش آمد»: توئیتر دچار خاموشی غیرقابل توجیهی شداین مشکلات تا شنبه صبح ادامه داشت و کاربران را در چندین قاره تحت تأثیر قرار داد. DownDetector ، وب سایتی که دسترسی به خدمات وب را بر اساس گزارشات کاربران ردیابی می کند ، در بیش از 40 کشور از ایالات متحده تا اروپا و آسیا خطا نشان داد.

کاربرانی که این خطاها را تجربه کرده اند ، خود قادر به ورود به سیستم حساب های خود نیستند ، قادر به ارسال توییت یا ارسال پیام مستقیم نیستند و نمایه ها را نمی توانند ببینند. همه افراد همه این مشکلات را یک باره گزارش نکردند و سرویس ظاهراً بعد از ظهر شنبه فرو رفته و خارج می شود. علاوه بر این ، به احتمال زیاد کاربران تلفن همراه کمتر تحت تأثیر قرار می گیرند.

اخبار مرتبط  جراحان در روز تولد خود عملکرد بسیار بدتری دارند و 23٪ افزایش مرگ و میر بیماران مسن را ایجاد می کنند - اخبار جهانی RT

از این بدتر ، وقتی که مردم سعی در توضیح دادن ازTwitterSupport داشتند ، بسیاری حساب را غیرقابل دسترسی می دانستند ، “مشکلی پیش آمد” به جای آن پیام نشان داده می شود. با ادامه قطع ، توییتر گزارش فنی کوتاهی را در یک صفحه وب جداگانه منتشر کرد.

“تیم داده توییتر در حال بررسی بی نظمی سیستم احتمالی است” پیام ارسال شده در روز شنبه به وب سایت وضعیت API توییتر را بخوانید. “حضور و دامنه تأثیرات توسعه دهنده در حال حاضر مشخص نشده است ، اما ما به محض اطلاع بیشتر به روزرسانی خواهیم کرد.” پیام اضافه شد.

تقریباً 200 میلیون کاربر فعال روزانه توییتر گاهی اوقات برای دسترسی به سایت دچار مشکل می شوند ، اما قطع ارتباط جهانی نادر است. مهمترین حادثه اخیر در 15 اکتبر سال 2020 ، کمی جلوتر از سالنهای رقیب تلویزیونی توسط دونالد ترامپ ، رئیس جمهور وقت و رقیبش ، بایدن ، و به دنبال تصمیم این شرکت برای قفل کردن حساب نیویورک پست به دلیل گزارش خود از رسوایی پسر بایدن.

فکر می کنید دوستانتان علاقه مند می شوند؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *