تأیید اضطراری هند از واکسن Covaxin & AstraZeneca از زبان مبهم استفاده کرده و “فاقد شفافیت” است – کارشناسان بهداشت به RT

چندین متخصص مراقبت های بهداشتی به RT گفتند ، تأیید استفاده اضطراری هند از واکسن AstraZeneca انگلیس-سوئد و کاباکسین توسعه یافته در کشور ، فاقد شفافیت بوده و از عبارت “مبهم” استفاده کرده است.

تنظیم کننده هندی چراغ سبز را روشن کرد “محصور” استفاده اضطراری از دو تلقیح در روز یکشنبه: کوواکسین ، ساخته شده توسط شرکت Bharat Biotech مستقر در حیدرآباد ، و واکسن AstraZeneca / Oxford ، که به طور محلی توسط م Serسسه سرم هند تولید می شود و با نام Covishield تبلیغ می شود. رئیس ارشد کنترل مواد مخدر هند V.G. سومانی اصرار داشت که هر دو ضربه وجود دارد “110 درصد ایمن” و فقط علائم خفیفی ایجاد می کند که در همه واکسن ها مشترک است.

یک گروه ناظر بهداشت ، شبکه اقدام به مبارزه با مواد مخدر All India (AIDAN) ، با اعتراض به این اقدام ، از دولت خواسته است که “منطق دقیق” برای تصمیم گیری و داده های اضافی در مورد ایمنی و اثر شات.

“در مورد Covaxin ، نگرانی اصلی عدم وجود جزئیات مربوط به اثربخشی است ، زیرا آزمایش فاز III هنوز در هند ادامه دارد” مالینی آیسولا ، مشاور همکار AIDAN به RT گفت ، چنین بود “برای انجام هر گونه تجزیه و تحلیل موقت خیلی زود است.”

وی گفت ، تاکنون اطلاعات مربوط به کوواکسین – بر اساس آزمایشات انجام شده بر روی انسان – فقط از 755 شرکت کننده در آزمایشات فاز I و فاز II گرفته شده است ، که ایمنی و ایمنی را بررسی کرده اند.

آنانت باهان ، رئیس سابق انجمن بین المللی اخلاق زیستی ، همچنین اظهار داشت که تصویب فاقد شفافیت است و دولت از آن استفاده کرده است. “خیلی واضح نیست” زبان در بحث عمومی لگن.

نگرانی ها در مورد ایمن یا م orثر نبودن واکسن نیست ، بلکه فرآیند آن مانند آنچه که می خواهید ، واضح و شفاف نباشد ، به خصوص در مواقع همه گیری که همه چیز تسریع می شود.

“امیدوارم که ما شاهد تنظیم کننده تنظیمات و جزئیات بیشتری باشیم” بهان به RT گفت. “در حالی که همه مشتاق واکسن هستند ، اطمینان از اطمینان کافی نسبت به تصمیم گیری مردم نیز مهم است [on how] از واکسن ها استفاده می شود. “
همچنین در rt.com
در حالی که هند تصویب واکسن بومی Covid-19 را به سرعت انجام می دهد ، “شوکه” می شونددر حالی که هیئت متخصص دولت قبلاً تصویب Covaxin را توصیه كرده بود “در حالت کارآزمایی بالینی ،” آیسولا گفت با توجه به اینکه انجمن کلینیک های خصوصی در برزیل از قبل در حال مذاکره برای تهیه واکسن ساخت هند است ، شک دارد که آیا این قانون در عمل نیز رعایت خواهد شد. وی گفت ، اظهارات اخیر ساخته شده توسط آن نیز سو also ظن بیشتری ایجاد کرد.

اخبار مرتبط  بدنسازی بدنبال تلاش برای جلوگیری از قفل شدن جدید Covid-19 لهستان با نام تجاری جدید به عنوان "کلیسای بدن سالم" است - RT World News

روز دوشنبه ، بهارات بیوتک و موسسه سرم هند بیانیه مشترکی را منتشر کردند و گفتند که آنها مصمم هستند “اطمینان حاصل کنید که واکسن ها کاملاً شایع هستند” و اینکه واکسیناسیون قدرت آن را دارد “نجات جان و تسریع در بازگشت به شرایط عادی اقتصادی در اولین فرصت.”

Aisola همچنین ابراز نگرانی در مورد لرزش AstraZeneca کرد: “همه داده های حاصل از مطالعه پل زدن هند به تنظیم کننده ارسال نشده است ، به خصوص در مورد جزئیات ایمنی زایی ، که باز هم احساس می کنیم هدف یک مطالعه محلی را شکست می دهد.”

جزئیات کارآیی از آزمایشات واکسن AstraZeneca / Oxford در خارج از کشور ، در انگلیس و برزیل گرفته شده است. ما درمورد اینکه چه جزئیاتی در نظر گرفته شده است و چه برآوردی برای تأیید هند در نظر گرفته شده است ، هیچ شفافیتی نداریم.
همچنین در rt.com
وزیر اعلام کرد ، افرادی که “ایمان” به واکسن Covid هند ندارند “از نظر ذهنی دچار مشکل هستند”به طور قابل توجهی ، هند استفاده از دو دوز کامل واکسن AstraZeneca را تأیید کرده است ، که فقط 62 درصد کارآیی را در آزمایشات نشان داده است و اعتقاد بر این است که از پروتکل شامل دوز دوز و پس از آن یک واکسن پایین تر است. آیسولا مشاهده کرد ، اما از آنجا که فقط رژیم قبلی به طور محلی در هند مورد مطالعه قرار گرفته است ، ظاهراً تنظیم کننده با آنچه می داند گیر کرده است.

“اثر متفاوت است [depending] روی رژیم دوز ، فاصله بین دوزها و سایر عوامل “ وی افزود

طبق نتایج آزمایش انگلیس که ماه گذشته در مجله پزشکی Lancet منتشر شد ، در حالی که واکسن AstraZeneca پس از دو بار عکسبرداری 62 درصد موثر بود ، پروتکل نیم دوز / دوز کامل 90 درصد کارایی را نشان داد. موسسه سرم هند ظاهراً تقاضای طرح دو دوز کامل را داده است.

امان گوپتا ، بنیانگذار شرکت ارتباطات بهداشتی SPAG مستقر در دهلی نو ، به RT تأیید واکسن ها گفت “گیج کننده” و س manyالات زیادی به جا گذاشته بود “بی پاسخ.” او پیشنهاد کرد “عجله” تصمیم ممکن است ناشی از تمایل به “ایجاد یک خوش بینی در میان مردم” و اخبار مثبت را با سال جدید به ارمغان بیاورد.

“اگر به داده های موجود نگاه کنیم ، خواهیم دید که واکسن AstraZeneca 62 درصد میزان اثر بخشی دارد و برای سرم بهارات به هیچ وجه میزان کارآیی لازم را نداریم ،” او گفت.
همچنین در rt.com
هند واکسن AstraZeneca را به عنوان شرکتی که پس از نتایج ناامیدکننده آزمایش ، حداقل روی 62 on کار می کند ، تأیید می کندبرای دریافت داستان هایی که رسانه های اصلی به شما نمی گویند ، در خبرنامه RT مشترک شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *