تاج دونفره؟ محققان هنگ کنگ گزارش اولین مورد مستند عفونت مجدد Covid-19 – RT World News

دانشمندان در هنگ کنگ اولین پرونده مستند عفونت مجدد کروناویروس را گزارش داده اند و این ایده را دارند که ایمنی ماندگار در برابر بیماری کشنده حاصل می شود.

افشای پیشگویی روز دوشنبه توسط یک تیم تحقیقاتی با دانشگاه هنگ کنگ (HKU) انجام شد. دانشمندان “اولین مورد از عفونت مجدد انسان را ثابت کرده است” دانشکده پزشکی دانشگاه گفت: توسط کرونور .

این بیماری مخوف دو بار توسط یک ساکن محلی بدشانس گرفتار شد که به عنوان یک مرد 33 ساله از سلامتی توصیف شده است. برای اولین بار در اواخر ماه مارس ، بیمار وقتی که سه روز علائم را نشان داده بود ، کروناویروس تشخیص داده شد. این مرد در اواسط ماه آوریل ، پس از دو بار آزمایش منفی برای ویروس ، از بیمارستان مرخص شد.

“در طول دومین قسمت بدون علامت Covid-19 ، بیمار از طریق انگلستان از اسپانیا به هنگ کنگ برمی گشت ،” مقاله تحقیق ، که توسط مجله پزشکی بین المللی بالینی بیماری های عفونی پذیرفته شده است ، پذیرفته شده است.
همچنین در rt.com
یک دانشمند بریتانیایی می گوید: “کمی شبیه آنفلوآنزا”: کورون ویروس با ما “پیشوای” خواهد مانددر حالی که در ابتدا این مرد از اولین اپیزود کروناویروس به داشتن حامل ویروس مشکوک شده بود ، این ثابت شد که چنین نیست.

“این تیم نشان داد كه توالی ژنوم فشار ویروس در اپیزود اول عفونت COVID-19 به طور واضح با توالی ژنوم سوك ویروس موجود در قسمت دوم عفونت متفاوت است.” محققان گفتند.

یافته های ما نشان می دهد که [Covid-19] ممکن است در جمعیت جهانی جهان نیز مانند سایر کرونا ویروس های مرتبط با سرماخوردگی انسان همچنان ادامه داشته باشد ، حتی اگر بیماران از طریق عفونت طبیعی ایمنی به دست آورده اند.

بنابراین افرادی که ویروس را با موفقیت مورد ضرب و شتم قرار داده اند ، باید از این امر پیروی کنند “نقاب جهانی و دوری اجتماعی” ، این تیم گفت ، همچنین در صورت دسترسی گسترده به واكسیناسیون.

اخبار مرتبط  امدادگران با جستجوی ناامید برای بازماندگان ، محل سقوط Air India Express را شانه کردند - RT World News

در حالی که احتمال عفونت مجدد Covid-19 برای مدتی شایع شده است ، تحقیقات HKU به نظر می رسد اولین مدرک واقعی برای تهیه نسخه پشتیبان از آن است. این یافته ها ترسهایی را که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سایر دانشمندان ابراز شده است ، تقویت می کند که این بیماری همه گیری ممکن است سالها ادامه داشته باشد ، در حالی که ممکن است این ویروس هرگز به طور کامل از بین نرود. این تحقیق همچنین ایده های به اصطلاح “ایمنی گله” را سوراخ می کند ، طرفداران آن اعتقاد دارند همه باید ویروس را منقبض کنند ، امیدوارم آن را ضرب و شتم کند و بنابراین از هرگونه عفونت بعدی مصون می شود.
همچنین در rt.com
رئیس WHO “همه گیر کورویروس” امیدوار است که تحت دو سال به پایان برسداین ویروس که بیش از شش ماه است که جهان را مبتلا می کند ، باعث کشته شدن بیش از 800000 نفر در سرتاسر جهان شد ، در حالی که نزدیک به 23.5 میلیون نفر با آن منقبض شده اند ، آخرین آمارهای دانشگاه جان هاپکینز (JHU) نشان می دهد.

فکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *