تانکر نفتی پس از تصادف شانگهای ، 14 مفقود (غرفه) از غرق شدن کشتی و باری کشتی گرفتار شد (VIDEO) – RT World News

یک نفتکش و یک کشتی باری در سواحل شانگهای چین تصادف کردند. پس از این حادثه حدود 14 نفر مفقود شده اند ، زیرا تانکر پس از تصادف آتش گرفت و در حالی که کشتی باری غرق شد.

این حادثه در حدود 5/1 مایل دریایی در جنوب شرقی دهانه رودخانه یانگ تسه در اوایل روز پنجشنبه رخ داد. شرایط پیرامون این حادثه نامشخص است ، اما دو کشتی با هم برخورد کردند که کشتی باری بعد از اصابت برخورد غرق شد.

تانکر نفت همچنان در آنجا ماند ، اما آتش گرفت. فیلم هایی از صحنه ، منتشر شده توسط رسانه های دولتی چین ، یک آتش سوزی باز و دود سیاه ضخیم را نشان می دهد که از وسط عرشه کشتی ساطع می شود.

گفته می شود کشتی آسیب دیده حدود 3000 تن بنزین حمل می کند و ممکن است این حادثه منجر به ریزش عمده نفت شود ، هرچند که فیلم های موجود حاکی از وجود لکه های سوخت نشده در آب نیست.

اخبار مرتبط  نمایندگان مجلس چک موافقت کردند که وضعیت اضطراری بیش از Covid-19 را سه هفته طولانی کنند - اخبار جهانی RT

چندین کشتی گارد ساحلی و همچنین کشتی های دیگر برای خاموش کردن شعله های آتش به محل اعزام شدند. سه نفر از کشتی های آسیب دیده نجات یافتند ، اما 14 نفر دیگر همچنان مفقود هستند. رسانه های محلی گزارش دادند که عملیات نجات در حال انجام است.
همچنین در rt.com
تکرار فاجعه بیروت؟ در صورت انفجار تانکر نفتی در بندر یمن ، شورشیان حوثی مقصر سازمان ملل متحد و سعودی ها خواهند بودفکر می کنید دوستان شما علاقه مند خواهند بود؟ این داستان را به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *