تایلند زندان ها را به جاذبه های گردشگری تبدیل می کند – RT World News

رسانه های محلی گزارش داده اند ، تایلند می خواهد ده ها زندان را به مقصد توریستی تبدیل کند ، به عنوان بخشی از یک برنامه دولتی که گفته می شود به گونه ای طراحی شده است تا زندانیان را با مهارت و تجربه کاری که می توانند از زمان آزادی استفاده کنند ، فراهم کند.

طبق این طرح غیرمستقیم ، زندانیان فعالیت هایی را برای بازدید کنندگان انجام می دهند ، از جمله مسابقه آشپزی به نام “سرآشپزهای پشت میله ها” و همچنین ساختن کالاهایی که می توانند به عنوان سوغات به فروش برسند. به گزارش بانکوک پست ، پنج زندان در سراسر کشور در پروژه آزمایشی شرکت می کنند. وزارت دادگستری تایلند گفت که در صورت موفقیت آمیز بودن این پروژه ، 72 زندان – که 50 درصد از بازداشتگاه های کشور را تشکیل می دهند – سرانجام دارای جاذبه های گردشگری خواهند بود.

وزیر دادگستری سومساک تپسوتین خاطرنشان کرد: بسیاری از زندانهای کشور به راحتی در نزدیکی نقاط مهم گردشگری واقع شده اند و آنها را به مقصد ایده آل برای بازدید کنندگان تبدیل می کند. وی گفت اگر زندان ها مورد توجه مردم قرار بگیرند ، دولت می تواند از آنها برای ارتقاء صنعت گردشگری تایلند استفاده کند.

اخبار مرتبط  ماکرون رسانه های آمریكایی را به دلیل مشروعیت بخشیدن به خشونت اسلام گرایان پس از موج حملات تروریستی منفجر كرد - RT World News

سوماس تأكید كرد كه این ابتکار عمل به نفع زندانیان خواهد بود و اظهار داشت كه زندانیان می توانند مهارت های ارزشمندی را ایجاد كنند كه بتوانند پس از گذراندن وقت خود از آنها استفاده كنند. وی تصدیق کرد که همه زندانها به عنوان جاذبه های گردشگری مناسب نیستند. در ماه مارس ، گروهی از تایلان حبس شده به عنوان بخشی از تلاش برای فرار ناکام ، اقدام به آتش سوزی کردند که گفته می شود بر اثر شایعات شیوع کروناویروس در زندان برانگیخته شده است.
همچنین در rt.com
زندانیان تایلندی جیل ریو را جرقه زدند و زندان را به خاطر ترس از دستگیری کووید 19 به زندان انداختند (عکس / ویدیو)مثل این داستان؟ با یک دوست به اشتراک بگذارید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *